Zmiany, propozycje, krótkie pytania.
Odpowiedz do tematu

:
"Sumienie miał czyste, nieużywane."
S.J Lec

:
oooo nickuś przed kompem znaczy konie już wyczesane i położone spać :D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I, z Renifera to ty możesz dostać a nie potrawkę sobie winszować :P

:
Sebastian napisał/a:
I Ty to ludziom sprzedajesz nono


I to jeszcze za grube prajsy!
:złośliwiec:

:
bEEf napisał/a:
To jak już wywalacie fiuczery, żeby zmniejszyć obciążenie serwera, to wiedzcie, że ten podgląd pierwszego i ostatniego posta po najechaniu myszką jest ciężkawy, a dodatkowo wk***ia na iPadzie, bo trzeba pacać dwa razy ;)

Postuluję wywalenie tego.


Poszukam :twisted:

:
mamy gdzieś w czeluściach forum okazje cenowe inne niż zegarki?

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
miałem pytać, ale cierpliwie doczytałem...
skoro szukajka nie działa i jest to świadoma decyzja, to:
1. wywalić opcję "szukaj" (coby nie denerwowała nowych na tym, acz zdyscyplinowanych na innych forach nowych)
2. dopisać info o powyższym w FAQ
3. wykazywać anielską cierpliwość przy 1500-tnym pytaniu o to samo :D

:
Qwa z tym tysioncem postów to żeście poszaleli... facepalm

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Santino napisał/a:
Michał, ke?


Od dość dawna nie mialem czasu, żeby regularnie zaglądać i dopiero ostatnio odkryłem, że jest limit 1000 nieprzeczytanych postów...

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
hmmm tak spytam szanowną Administrację czy to przeniesienie mysiego do góry w panel ważnych tematów jest/było konieczne? IMO z reguły skutkuje to mniejszą oglądalnością/aktywnością w temacie.... :(

Ostatnio zmieniony przez pdrog 2016-12-18, 18:59, w całości zmieniany 1 raz
lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
pdrog, chyba komuś się przez pomyłkę kliknęło ;)

:
uffff....super pifko

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
Droga Administrancjo. Czy zmieniły się wymogi na Avatar?
chyba kiedyś było 80x80px a teraz mi napisało że ma być max 50x400px hmmm

:
A nie mylisz avatara z podpisem?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.