Zmiany, propozycje, krótkie pytania.
Odpowiedz do tematu

:
Taka propozycja :popcorn:

Czy mógłby ktoś, dla dobra ogółu, trolla (i spamera) podpuścić, żeby dostał kolejne pagony i może w końcu zamilkł na dobre :złośliwiec:

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
:D :D

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
goTomek, tak czytam ostatnie wpisy wymienionego i stwierdzam, że łatwiej zrozumieć kobietę za pomocą książki napisanej po japońsku z elementami fizyki kwantowej niż tego obywatela :popcorn:

:
...a któren to? ;) :złośliwiec: :złośliwiec:

:
cool

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Zuch :D

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
goTomek napisał/a:
Taka propozycja :popcorn:

Czy mógłby ktoś, dla dobra ogółu, trolla (i spamera) podpuścić, żeby dostał kolejne pagony i może w końcu zamilkł na dobre :złośliwiec:


I to jest postawa godna... człowieka. Propozycja z samego szczytu inteligencji. Przez takich jak Ty goTomku ,przez takie właśnie przebłyski geniuszu, znaczna część społeczeństwa nie cierpi mieszkańców stolycy .

:
Spoko Sylwku, znany również jako znaczna część społeczeństwa, przecież miliony much nie mogą się mylić.

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Zawsze fascynowało mnie to przekonanie, że charakter czlowieka wynika bezpośrednio z miejsca zamieszkania :))

:
Szymon napisał/a:
Zawsze fascynowało mnie to przekonanie, że charakter czlowieka wynika bezpośrednio z miejsca zamieszkania :))


Cytujac klasyka:
"Byt okresla swiadomosc".

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Szymon napisał/a:
Zawsze fascynowało mnie to przekonanie, że charakter czlowieka wynika bezpośrednio z miejsca zamieszkania :))


oj sporo tego: ślunsak-zaczepny, góral-agresywny, dolnoślązaki wredne, stolicznyje cwane i bez skrupułów itd. ot takie gminne stereotypy :D

:
Maras napisał/a:

oj sporo tego: ślunsak-zaczepny, góral-agresywny, dolnoślązaki wredne, stolicznyje cwane i bez skrupułów itd. ot takie gminne stereotypy


Wiadomo. I do tego MY z NASZEJ lokalizacji. Rycerze przy których Roland to miękka pipa :popcorn:

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2018-01-29, 14:58, w całości zmieniany 1 raz
:
Dolnoślązaki to przesiedleńcy zza Buga , Lwowiaki , naród nerwowy ale charakterny i rzetelny,
tam ich paru na zachodniopomorskie poszło ;) słoiki do piet im nie dorastają cool

nie zadawaj się z trollem, wybieraj większość ;)
:
Jezdem dumny z pochodzenia i nie będzie mi jaki krzyżak pluł w zalewajkę :))

:
Maras napisał/a:
Szymon napisał/a:
Zawsze fascynowało mnie to przekonanie, że charakter czlowieka wynika bezpośrednio z miejsca zamieszkania :))


oj sporo tego: ślunsak-zaczepny, góral-agresywny, dolnoślązaki wredne, stolicznyje cwane i bez skrupułów itd. ot takie gminne stereotypy :D

Nie zapomnij o kieleckich scyzorykach! :złośliwiec:


Edit
I owszem, jestem dumny ze swojego pochodzenia. Nawet jeśli jem zalewajkę.
A co, to już niemodne? hmmm

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2018-01-30, 07:58, w całości zmieniany 2 razy
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.