Zmiany, propozycje, krótkie pytania.
Odpowiedz do tematu

:
arek314 napisał/a:
Proponuję stworzenie podforum, albo wątku "Kącik jeźdźców gównoburzy" gdzie by wylądowały wszystkie rozmowy polityczne. Najwyraźniej w narodzie jest potrzeba rozmów na trudne tematy polityczne, zainteresowanym ułatwi to dyskusję, a mi ustawienie tego śmietnika jako "ignorowany" :D

się Pan sztywny nastukał w te klawiaturę pisząc wniosek racjonalizatorski :złośliwiec:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
diver
[Usunięty]
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
się Pan sztywny nastukał w te klawiaturę pisząc wniosek racjonalizatorski :złośliwiec:


podlizać się kciał :złośliwiec:

:
to ja mam wniosek żeby zmienic nicka arek314 hmmm na jakiś taki wazeliniarski :złośliwiec:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
diver
[Usunięty]
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
to ja mam wniosek żeby zmienic nicka arek314 hmmm na jakiś taki wazeliniarski :złośliwiec:

a jaki byłby wazeliniarski?

:
to niech już sobie sam obwiniony/skazany wybierze :/ sprawdzi się przy okazje szczerość i skruchę

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
:shock: :D
Przecież nie napisałem żeby gównoposty nie liczyły się do limitu, Szpamowne Państwo się nie stresuje.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Arek nie mów że w towarzystwie jak się z kims spotykasz to nie wraca temat polityki jak bumerang hmmm

:
arek314 napisał/a:
:shock: :D
Przecież nie napisałem żeby gównoposty nie liczyły się do limitu, Szpamowne Państwo się nie stresuje.

żadnej pokory widze nie ma :twisted:
żądamy surowego ukarania
znaczy suweren żąda
cool

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Z reguły zanim zejdzie na politykę to już jest mi wszystko jedno cool

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
ale nam nie jest wszystko jedno
ukarać wichrzyciela któren się bawić nie umi :twisted:
;)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
W ramach pokuty w tym czasie Ramadanu pójdę sobie przegryźć burgera przed zachodem słońca, ale tylko dlatego, że jestem zmuszony :D

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
arek314 napisał/a:
Proponuję stworzenie podforum, albo wątku "Kącik jeźdźców gównoburzy" gdzie by wylądowały wszystkie rozmowy polityczne. Najwyraźniej w narodzie jest potrzeba rozmów na trudne tematy polityczne, zainteresowanym ułatwi to dyskusję, a mi ustawienie tego śmietnika jako "ignorowany" :D

Były już takie próby, w Koszu. Kończyły się zwyczajową jatką i obrażaniem wzajemnym dyskutantów.

Dlatego na forum nie ma polityki. Ale są tacy, którzy prowadzą, jak to sami ujęli, krucjaty, wbrew prośbom Administrancji i większości userów, którzy to mają głęboko w d**ie :twisted: a na forum chcą czytać o zegarkach a nie chorych fobiach i lękach.

:
No bo każdy marzy o
https://xkcd.com/635/
;)

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
diver
[Usunięty]
:
arek314 napisał/a:
W ramach pokuty w tym czasie Ramadanu pójdę sobie przegryźć burgera przed zachodem słońca, ale tylko dlatego, że jestem zmuszony :D


ale to dopiero na jesień (sorry spojrzałem do kalendarza- to teraz w tym roku) , dasz na forum jałmużnę? ;)

Ostatnio zmieniony przez diver 2017-05-29, 14:36, w całości zmieniany 1 raz
:
O, jaka fajna gufnoburza :złośliwiec:
Jest potencjał, dawajcie dalej :popcorn:

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2017-05-29, 15:27, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.