Zmiany, propozycje, krótkie pytania.
Odpowiedz do tematu

:
Że dopiero teraz mam te to czerwone takie...kreseczkę taką :)

:
Moderacja u nas wyrozumiała...







Do czasu ;-)

:
cool :złośliwiec:

:
Szymon, ma słusznego.
Wczoraj też miałem motyw, że źle zacytował się post, znaczy inny autor się wkleił. Spostrzegłem się w porę i poprawiłem ręcznie. hmmm

Pozdrawiam,
Wojtek
Szymon
[Usunięty]
:
vvojt napisał/a:
Szymon, ma słusznego.


ekhm... dziękuję? hmmm :D
chociaż trochę zaczynam się obawiać :D

Ostatnio zmieniony przez Szymon 2013-04-12, 20:59, w całości zmieniany 1 raz
:
vvojt napisał/a:
chociaż trochę zaczynam się obawiać

oj tam, oj tam.

Pozdrawiam,
Wojtek
:
No i jest błąd, vvojt, siebie nie cytował...

FORZA Robert!
RK WRT
:
nick555 napisał/a:
No i jest błąd, vvojt, siebie nie cytował.

O właśnie właśnie ...

Pozdrawiam,
Wojtek
:
Pierdoła w sumie, ale denerwuje, bo nie działa ;) Od paru dni licznik czasu spędzonego na forum resetuje się chyba dopiero po kilkugodzinnej nieobecności. O ile nie nadmuchujemy sobie sztucznie jakiegoś rekordu ;) to może by można naprawić, ew. wyłączyć w pierona.

Ostatnio zmieniony przez halina 2013-05-02, 16:13, w całości zmieniany 1 raz
maciek
[Usunięty]
:
halina napisał/a:
Pierdoła w sumie, ale nie denerwuje, bo nie działa ;) Od paru dni licznik czasu spędzonego na forum resetuje się chyba dopiero po kilkugodzinnej nieobecności. O ile nie nadmuchujemy sobie sztucznie jakiegoś rekordu ;) to może by można naprawić, ew. wyłączyć w pierona.


Dokładnie tak, mnie też to wkurza.

:
mam takie pytanie czy to mnie się coś powaliło w łebku i zawsze tak było czy może zmieniłem w sposób nieświadomy jakieś ustawienia prfilu, ale dawniej jak skończyłem czytać dany wątek na załóżmy stronie 41 i potem w tzw. międzyczasie nabliliście np. trzy dodatkowe strony 42, 43, 44 a ja znowu klikałem w niego to automatycznie otwierało mi się na stronie 42. Mogłem zachować ciągłość czytania wątku. Teraz otwiera mi się na 44 i "ręcznie" muszę się cofnąć na 42 hmmm

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2013-05-11, 09:44, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Rafał, to byłeś uprzywilejowany....
Ja zawsze miałem tak, jak Ty teraz :)

:
znaczy jednak muszę zacząć brać te leki :D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Cezar napisał/a:
Rafał, to byłeś uprzywilejowany....
Ja zawsze miałem tak, jak Ty teraz :)

+1 :)
Ciniol, a może Ci się fora pomerdały? hmmm ;) :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.