Zmiany, propozycje, krótkie pytania.
Odpowiedz do tematu

:
poprosiłbym o rozważenie zamkniecia wątku zlotowego bo już pojawia się coraz więcej wypowiedzi osób co w doopie byli i goofno widzieli ale mają przemyślenia

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
coraz więcej wypowiedzi osób co w doopie byli i goofno widzieli ale mają przemyślenia


raczej Ty chopie byłeś i widziałeś, albo nic nie widziałeś (malutki się okazujesz) lubię Cię ale nie mogę tolerować tego typu wpisów :facepalm:

nie zadawaj się z trollem, wybieraj większość ;)
:
na pohybel Latlelu :!: co nie byli, co nie byli, a RAZ to się nie liczy :?: :!: :shock: :D

:
Ratler Wściekły I napisał/a:
poprosiłbym o rozważenie zamkniecia wątku zlotowego bo już pojawia się coraz więcej wypowiedzi osób co w doopie byli i goofno widzieli ale mają przemyślenia

facepalm
A może chcą się wybrać ale na razie, z takich czy innych powodów, nie mogą a są po prostu zainteresowani?
TWA chcesz sobie zrobić?
Spokojna Twoja nieuczesana, nie byłem i nie widziałem więc już tam niczego nie napiszę.

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2017-10-20, 13:59, w całości zmieniany 1 raz
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
w doopie byli i goofno widzieli ale mają przemyślenia


jakoś na zlocie nie widziałem byś miał ze sobą zegarki :złośliwiec: :P

:
Maras napisał/a:
jakoś na zlocie nie widziałem byś miał ze sobą zegarki

A sławetna patera z G-shockami to co ? :złośliwiec: :))

:
a to nie wiedziałem, że jego hmmm do tego sam Latlel był gdzieś schowany niebożę :D

[ Dodano: 2017-10-20, 14:06 ]
Woytec napisał/a:

A może chcą się wybrać ale na razie, z takich czy innych powodów, nie mogą a są po prostu zainteresowani?


Wojtek ja tam liczę że na wiosennym zlocie się spotkamy, że dojedziesz pifko

:
A tak serio, to gdzie jest rzeczony temat hmmm :/

:
dyrekcja usunęła coby więcej fermentu nie było, albo zegarek się odnalazł wreszcie hmmm

:
Albo będzie widoczny tylko dla zamkniętej grupy zlotowców ;) hmmm

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
Ja nie widzę.

Skate or die!
:
prezesso napisał/a:
Ja nie widzę.

500+

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian
trzeba było być :D

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.