Zmiany, propozycje, krótkie pytania.
Odpowiedz do tematu

:
Woytec napisał/a:

Merde... hmmm

I czegoś się znów tych Arabów uczepił?
:D

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
ALAMO napisał/a:
Fazi nie reaguje z zasady histerycznie, jego histeryczne mniej lub bardziej reakcje mogą budzić mniej lub bardziej energiczne reakcje moderacji.


To jest clou całej zadymy ;)

merde :D

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
ALAMO napisał/a:
Woytec napisał/a:
Mam też graniczące z pewnością przekonanie, że gdyby nie histeryczna reakcja Faziego to byś tego nie ruszał.


Prawdopodobnie masz rację, ponieważ jak już od dawna wiadomo, wszystkie świnie są równe, do czasu aż któraś nie zostanie równiejsza.
Za notoryczne pietrolenie kocopołów o zagrożeniach wszelakich, każdy user bez stażu, dorobku czy zasług, zostałby oćwiczony. Natomiast ty jesteś co najwyżej bez entuzjazmu, z małym zaangażowaniem, i sporadycznie, dźgany lekko w lewy bok. Żebyś się od dźgnięcia w prawy nie poczuł mesjaszem.
Ponieważ twoje pietrolenie kocopołów jest w zasadzie ciągłe, i obserwujemy co najwyżej jego narastanie wraz z narastającą nudą, nie jest niczym dziwnym że każdy dopatruje się w tym podtekstów i intencji. Niedługo sam doprowadzisz do sytuacji, gdy kiedy powiesz "merde", ktoś się spyta czegoś się znów tych Arabów uczepił. Że już o fakcie murzynka Bambo co ci wyżera makaron z lodówki, i zapala w niej złośliwie światło, nie warto wspominać.
Analogicznie, ponieważ Fazi nie reaguje z zasady histerycznie, jego histeryczne mniej lub bardziej reakcje mogą budzić mniej lub bardziej energiczne reakcje moderacji.
Cieszę się że mogłem przybliżyć koncepcję równości oraz głębi histerii. pifko


Normalnie chyba Ci piwo postawię za to obrazowe wyjaśnienie.
I to coś lepszego niż Perła ;)

:
Ale naturalnie zdajecie sobie obaj sprawę, dlaczego już nic więcej Wam nie odpowiem, Panowie Administratorzy? ;)
-> pkt.5.


PS
Merde :D

:
Santino napisał/a:
I to coś lepszego niż Perła


To całe szczęście, bo na Perłę reaguję histerycznie :D pifko

:
ALAMO napisał/a:
na Perłę reaguję histerycznie

:arrow: od 26:18
https://youtu.be/KcVT3Bsx45k
:D

:
Santino napisał/a:
ALAMO napisał/a:
na Perłę reaguję histerycznie

:arrow: od 26:18
https://youtu.be/KcVT3Bsx45k
:D


Proszę nie narzekać na Perłę :))

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Ja nie narzekam - po prostu kupuję inne - to i powodu do narzekania nie mam.

Też mnie dziwi, że ludzie tak narzekają, a jednak kupują.
Ale to pewnie efekt "ccc" :D

:
niezbyt często o ile prawie wcale nie zgadzam się z Czikenem ale skoro twierdzi że Tomaliusza jednogłośnie wybrano Królem Kartofla A.D. 2017, to może wartałoby mu administracyjnie zmienić nicka? onegdaj były już takie przypadki
chociaż na tydzień :)

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2017-09-09, 16:09, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I, dobrze gadosz Panie Pajacyków

:
Santino napisał/a:
Ratler Wściekły I, dobrze gadosz Panie Pajacyków

facepalm jak już chcesz snobować na mówienie gwarą to "godosz"

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2017-09-09, 16:08, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
garą

Wtf ? hmmm :złośliwiec:

:
czepiać się "nie wbitej literki" facepalm

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I, dosyć często czegoś nie wbijasz, to neurologiczne jest :twisted:

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
czepiać się "nie wbitej literki" facepalm


dawniej napisałbyś iż taboretem wyłapie ;) , cóż ludziska łagodnieją - nastąpiła dobra zmiana

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.