EMS z USA do PL
Odpowiedz do tematu

:
Dobrze Czarek mówi :D

:
Zazwyczaj, a miałem ich trochę, zwykłe przesyłki ze Stanów, przychodzą do mnie po około tygodniu od wysłania. Jako zwykły list, bo USPS nie są trackingowane na terenie Polski. Choć ostatnio paypal oddał mi pieniądze, gdy przesyłka po trzech tygodniach z USA nie dotarła.

EMS ze Stanów miałem raz. W ciągu dwóch dni dotarł do Polski, a w Polsce krążył tydzień. De facto więc dłużej niż zwykły list. :))

:
Dużo zależy od tego gdzie paczka wyrusza. Jak w mieście, z którego są wysyłki do EU, to szybko docierają. Jeśli muszą się poruszać po USA, to już gorzej to wygląda :)

:
Trzeba było nie brać na prowincji....
Ale ten gie to raczej na wakacje chyba...więc zdąży dojść cool

:
Cezar napisał/a:
Trzeba było nie brać na prowincji....
Ale ten gie to raczej na wakacje chyba...więc zdąży dojść cool


Dokładnie, dlatego muszę wrzucić na luz :roll:

Ostatnio zmieniony przez Karolewskiej 2013-04-03, 19:18, w całości zmieniany 1 raz
:
Niestety nic dobrego. Od wczoraj taki status jak niżej, a przyjecia do naszej strefy celnej brak :(


emster
[Usunięty]
:
Karolewskiej, sprawdź tracking na stronie nadawcy. U mnie w śledzeniu PP było to samo, a już zdążyłem list z prośbą o szczegóły zamówienia dostać.

:
Tzn? W sensie, ze Vincenty się upomniał o szczegóły, a tu taki młody status widniał?

U nadawcy bez zmian od dłuższego czasu:


Ostatnio zmieniony przez Karolewskiej 2013-04-04, 15:22, w całości zmieniany 1 raz
emster
[Usunięty]
:
Dokładnie tak miałem, dopiero dzisiaj PP uaktualniła status A ze stronki Japan Post już w sobotę wiedziałem, że zegarek na cle leży.

:
Coś mi pasti też pisał, że zauważył spore opóźnienia na stronce poczty, względem innych.

Kiepsko jednak z tym, że na stronce USPS statusy się urwały również :)

:
Nieco bardziej aktualne info można dostać przez infolinię poczty.

:
Dzwoniłem, kobitka powiedziała, to co na stronce PP.

:
EMS ssie. Ostatnio czekałem na jedną przesyłkę z CN prawie miesiąc.
I to na drugi dzień po nadaniu był zapis, że dispatched from sorting center, a potem przez 20 dni nic. Kompletnie. Nie wiadomo gdzie ta paczka się podziewała.
W międzyczasie doszedł EMS wysłany dwa tygodnie później.
Innymi razy zdarzało się, że w ciągu tygodnia przychodziło.
Poza tym tracking ma straszne lagi. A przez telefon jest dokładnie tak jak mówisz - powiedzą Ci tyle co na stronie.
Jednym słowem - czekaj cierpliwie. Ooops - to dwa słowa :))

Segoy
emster
[Usunięty]
:
Segoy napisał/a:

A przez telefon jest dokładnie tak jak mówisz - powiedzą Ci tyle co na stronie.

Mają jakiś bardziej wydajny system niż ten na stronie, bo jak dzwoniłem, to kobieta powiedziała mi więcej niż było w trackingu PP. Jak będzie w PL to pewnie u nich już coś się da dowiedzieć.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.