Otago at home :-)
Odpowiedz do tematu

:
Grafit:
1. Ciniol
2. Iks
3. Apa
4. Krzyzol
5. Bibliotek@rz
6. dtox
7. revolta
8. Bili Kit

Pomarancza:
1. Peter
2. Staszek
3. Antigalacticos
4. Iks
5. Apa
6. revolta
7. bromborek
8. Toyota
9. Bili Kit
10. Kesek

:
Grafit:
1. Ciniol
2. Iks
3. Apa
4. Krzyzol
5. Bibliotek@rz
6. dtox
7. revolta
8. Bili Kit
9. n1joker

Pomarancza:
1. Peter
2. Staszek
3. Antigalacticos
4. Iks
5. Apa
6. revolta
7. bromborek
8. Toyota
9. Bili Kit
10. Kesek
11.n1joker

Ostatnio zmieniony przez n1joker 2013-03-30, 19:29, w całości zmieniany 1 raz
:
co do grafitu to hmmm ja jestem niemalże codziennie w Katowicach, Kryzol też jest z Katowic to może żeby nie słać zegara pocztą i nie kusić losu oddam kolejkę Iksowi a potem dam Kryzolowi? Problemem jest tylko Apa13 hmmm :P i może by skrócić termin do tygodnia u każdej osoby? Kto chce to potestuje a np. 8 osoba to przy obecnym modelu dostanie sikora na testy za 4 miechy :(

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2013-03-30, 19:44, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ciniol, to ja wskocze po Iksie i zegarek Tobie wysle ;-)
Bedzie wtedy lista wygladac:
Iks
Apa
Ciniol...
Krzyzol
....

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
nono nono nono i Ty wiesz za co :P
bardziej myślałem żeby cię wysiudać na 4 miejsce :D

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2013-03-30, 19:58, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Tez proponuje tydzien. Bo doliczamy 3 dni poczty i z 14 dni robi sie 17
Proponuje 7 dni od momentu odbioru i wysylka.
Proponuje takze zrobic jedna osoba odpowiedzialna za nadzorowanie. Piszemy do niej gdy dostajemy zegarek, ew zglaszamy uszkodzenia i zaznaczamy do kogo wysylamy dalej.

[ Dodano: 2013-03-30, 20:45 ]
Ciniol, domyslilem sie .
Wszyscy w Zabrzu tacy wredni? :złośliwiec:

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Apa13 napisał/a:
Proponuje takze zrobic jedna osoba odpowiedzialna za nadzorowanie. Piszemy do niej gdy dostajemy zegarek, ew zglaszamy uszkodzenia i zaznaczamy do kogo wysylamy dalej.

imo wystarczy że wszyscy wpisują w wątku kiedy dostali - jak ktoś będzie chciał ciulnąć to i tak to zrobi. Generalnie cała akcja zasadza się na wzajemnym zaufaniu do nas i nas wzajemnie

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ale wtedy bedzie niesamowity balagan. Latwiej, gdy w zamkniętym wątku widzimy kto ma, a za ile my dostajemy.

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Apa13 napisał/a:
domyslilem sie .
Wszyscy w Zabrzu tacy wredni? :złośliwiec:

Sprawiedliwi chciałeś powiedzieć :popcorn: Jak w tym przysłowiu po prostu : gwałt niech sę gwałtem odciska rzekła żopa do mrowiska".
Znaj jednakże moje dobre serce - którego doświadczał też dziś nasz mod Tomasz - odstąpię Ci te miejsce w kolejce cool

popraw tylko wpis listy

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ciniol, bardzk dziekuje ;-) Jak mi sie milo zrobilo ;-)
Jestes pewny co do kolejki :-P ?

Ostatnio zmieniony przez Apa13 2013-03-30, 19:56, w całości zmieniany 1 raz
"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
pomachaj jeszcze trochę tym ozorem to nie będę pewny :złośliwiec:
zmieniaj listę

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Grafit:
1. Ciniol
2. Iks
3. Apa
4. Krzyzol
5. Bibliotek@rz
6. dtox
7. revolta
8. Bili Kit
9. n1joker

Pomarancza:
1. Peter
2. Staszek
3. Antigalacticos
4. Iks
5. Apa
6. revolta
7. bromborek
8. Toyota
9. Bili Kit
10. Kesek
11.n1joker
12. Erolek

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Na prośbę kolegi Ciniola zmienilem listę
Grafit:
1. Iks
2. Apa
3. Ciniol
4. Krzyzol
5. Bibliotek@rz
6. dtox
7. revolta
8. Bili Kit
9. n1joker

Pomarancza:
1. Peter
2. Staszek
3. Antigalacticos
4. Iks
5. Apa
6. revolta
7. bromborek
8. Toyota
9. Bili Kit
10. Kesek
11.n1joker
12. Erolek

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
A też bym sobie pomacał:

Grafit:
1. Iks
2. Apa
3. Ciniol
4. Krzyzol
5. Bibliotek@rz
6. dtox
7. revolta
8. Bili Kit
9. n1joker

Pomarancza:
1. Peter
2. Staszek
3. Antigalacticos
4. Iks
5. Apa
6. revolta
7. bromborek
8. Toyota
9. Bili Kit
10. Kesek
11.n1joker
12. Erolek
13. Michał


cool

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
za młody jesteś na macanie :złośliwiec:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.