sinn`ek U1
Odpowiedz do tematu

:
nav napisał/a:
czy kupić U1, czy czekać ....

Powiem Ci, że dużo ich nie ma na rynku wtórnym.
Używane trzymają cenę. Poza tym selita jest podobno montowana dopiero od teraz, znaczy kwiecień 2013 :)
Nowy kosztuje 1465 €, a dwutygodniowy sprzedał się za 1370 €...
Używki, w sumie bez względu czy z 2008, czy z 2011 kosztują ok 1000-1200 €...
Jeśli masz dobrą opinię o selicie, nie masz na co czekać. Jeśli złą, poszukaj używki :)

:
Myślałem o nowym, pod koniec roku, akurat na urodziny, teraz mimo wszystko chwilę się pozastanawiam... Będę sledził WUS, mam nadzieję że Sinn nadal bedzie się przykładał i będzie wypuszczał dobrze wyregulowane zegarki.

Ostatnio zmieniony przez nav 2013-04-19, 23:47, w całości zmieniany 1 raz
:
Cezar napisał/a:
Selita jest chyba tańsza


Przede wszystkim chyba jest dostępna. A pod względem technicznym to chyba jedno i to samo hmmm

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Miałem selitę w Orisie Pro Diverze i jakoś nic złego się nie działo, zegar był poza tym nominalnie sporo droższy od U1. Ale z drugiej strony ciesze się że jednak mam etę :)
Wyczytałem na forum Sinna że najnowsze wypusty UX mają zmianę konstrukcyjną w postaci nie zakręcanej koronki, ale czy to prawda to nie wiem :/

Ostatnio zmieniony przez Entwistle 2013-04-20, 09:42, w całości zmieniany 1 raz
Woytec60
[Usunięty]
:
Cezar, gumka do Sinna jest na bazarku, nówka, nie potrzebujesz?

:
Woytec60 napisał/a:
Cezar, gumka do Sinna jest na bazarku, nówka, nie potrzebujesz?

Raczej nie ja od Cezara brałem jego Sinnową gumę :D

Woytec60
[Usunięty]
:
Jak to wszystko zawsze zostaje w rodzinie... :))

:
Woytec60 napisał/a:
Jak to wszystko zawsze zostaje w rodzinie... :))


:))

:
Z bólem wspominam swojego U1...chyba zegarek którego odsprzedania najbardziej żałuję : (
Najlepiej leżący na nadgarstku zegar jaki kiedykolwiek miałem.
Jak patrzę na cenę ponad 6k to żałuję, że swojego dałem do ludzi a płaciłem za niego niecałe 4k (za nówkę).

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
pisar napisał/a:
Z bólem wspominam swojego U1...chyba zegarek którego odsprzedania najbardziej żałuję : (

Skąd ja to znam, na taki ból jest tylko jedno lekarstwo :)

:
pisar napisał/a:
chyba zegarek którego odsprzedania najbardziej żałuję : (

Miałem tak z UX i fortisem b42....
Mam nadzieję, że U1 zostanie u mnie długo, bo to naprawdę jest wszechstronny zegar :)
Troszkę ostatnio zaniedbałem fotki, więc...







Stwierdzam, że albo bransoleta, albo zulu cool
No, może jeszcze ładny pach od naszego Twórcy....zobaczymy ;)

:
A ja stwierdzam że guma lub bransa :złośliwiec:

A co Koledzy powiedzą na takiego 45mm cudaka co się zwie T1 (T oznacza tytan), jest jeszcze model T2 (41mm)



Ostatnio zmieniony przez Entwistle 2013-04-27, 15:28, w całości zmieniany 5 razy
:
Entwistle napisał/a:
A co Koledzy powiedzą na takiego 45mm cudaka co się zwie T1 (T oznacza tytan), jest jeszcze model T2 (41mm)

A dziś go pokazywałem, nie zauważyłem Twojej edycji :oops: .. :arrow: http://www.chinawatches.p...p=616120#616120

Recka U1 + filmy :arrow: http://www.ablogtowatch.c...g-watch-review/

:
Jaram się minutową :)

:
Ale ta godzinowa, to jakby zaczęli, a nie skończyli....

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.