Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania o MM
Autor Wiadomość
tewie
[Usunięty]

 #1  Wysłany: 2010-01-11, 21:09   Pytania o MM

Witam !

Do dzisiaj nie wiedziałem że istnieje też ten model w wersjii 44.

Tylko rygler jest jakoś odwrotnie działający ; czy to jest wszystkim powszechnie znane a ja się wygłupiłem ? . Jeżeli tak to temat do kosza.



Ale to jest ta wersja z tymi podcięciami koperty od spodu , którą do tej

pory widziałem tylko w wersji 47. Tu na forum starzy wyjadacze mają na ten typ swoje okreslenie , chyba mewa czy luminor . :roll:



Edycja: oczywiście chodzi o kopertę typ 1950 , a nie żadna mewa czy inaczej .
Ostatnio zmieniony przez tewie 2010-02-25, 11:16, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
kubama 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu
Foch und Ch.


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 4262
Skąd: Galaktyka Kurvix
 #2  Wysłany: 2010-01-11, 21:17   Re: Pytanie o MM

tewie napisał:
Witam ! Do dzisiaj nie wiedziałem że istnieje też ten model w wersjii 44. Tylko rygler jest jakoś odwrotnie działający ; czy to jest wszystkim powszechnie znane a ja się wygłupiłem ? . Jeżeli tak to temat do kosza. Ale to jest ta wersja z tymi podcięciami koperty od spodu , którą do tej pory widziałem tylko w wersji 47. Tu na forum starzy wyjadacze mają na ten typ swoje okreslenie , chyba mewa czy luminor . :roll:
To jest koperta którą się nazywa mini 1950s. Rzeczywiście wzorowana jest na dużej kopercie 47mm. Panerai wprowadził taką w swoich nowych modelach z Serii Manifattura w 2009 roku. Koperta jest bardzo zgrabna, świetnie leży na ręce. Kierunkiem koronki sie nie przejmuj, ja też się juz pogubiłem :) Jedyna różnica w stosunku do większej wersji to brak powłoki antyreflekyjnej na szkle - ale np Tao taka powłokę daje.
 
 
tewie
[Usunięty]

 #3  Wysłany: 2010-01-12, 14:17   

Widzę że u jacksona też są takie modele , znaczy nie tylko na manbusie .

Kubama - to już gdzieś chyba było ale Ty bedziesz pewnie wiedział ; jak się ceny wyswietla u jacksona . Konkretnie to chodzi mi o bransoletę i czy są też do rozstawu 26 mm. Czy w innych miejscach też można je kupić ?.

Miałem zamiar kupić 47 ale lubię bransolety dlatego też kombinuję czy lepszym rozwiązaniem nie będzie 44 z bracelet.

Do takiej kupy żelastwa nie zaszkodzi jeszcze więcej. :D
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #4  Wysłany: 2010-01-12, 14:45   

O ceny u Jacksona trzeba pytac via mail, z tego co wiem to On nie podaje na stronie cen. Ja do niego pisalem jak mnie cos interesowalo.
 
 
pisar 
Prezes Uncle Bens'a


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 6256
Skąd: 666
 #5  Wysłany: 2010-01-12, 15:06   

I jak juz da cene to drugi mail o rabat od razu...dziala przy tych drozszych modelach!
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #6  Wysłany: 2010-01-12, 15:15   

pisar napisał:
I jak juz da cene to drugi mail o rabat od razu...dziala przy tych drozszych modelach!


Ja sie jeszcze z nim nie targowalem :) ale i tez bezposrednio nic nie bralem od Jacksona.
 
 
kubama 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu
Foch und Ch.


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 4262
Skąd: Galaktyka Kurvix
 #7  Wysłany: 2010-01-12, 15:48   

tewie napisał:
Widzę że u jacksona też są takie modele , znaczy nie tylko na manbusie . Kubama - to już gdzieś chyba było ale Ty bedziesz pewnie wiedział ; jak się ceny wyswietla u jacksona . Konkretnie to chodzi mi o bransoletę i czy są też do rozstawu 26 mm.
Tak jak pisal HotWax: mejlem, a o brandzoletę do 26mm teżz się spytaj bo może miec a na stronie nie pokazuje.
 
 
tewie
[Usunięty]

 #8  Wysłany: 2010-01-12, 20:11   

Rozumia że innych namiarów oprócz pana dżeksona nie macie . :shock:

Szkoda . A po niemiecku on kuma ?

No nic chyba trza będzie co innego wymyśleć . Schade .
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #9  Wysłany: 2010-01-12, 20:21   

Ja do niego pisalem po angielsku, mozesz po niemiecku ... moze Jackson to poliglota ?? :)
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #10  Wysłany: 2010-01-12, 20:41   

Jest jeszcze Getat, Helenarou, ebay. :wink:
 
 
tewie
[Usunięty]

 #11  Wysłany: 2010-01-12, 21:15   

U getat nima , helenarou - pierwsze słysze , może adres , na ebay - znalazłem 1 szt. za 252 zł. ok. -warto ? ale tylko 24 mm . Nie wiecie czy

istnieją w ogóle 26 mm ?.

Kubama napisał :

</span><table width="90%" cellspacing="1" cellpadding="3" border="0" align="center"><tr> <td><span class="genmed"><b>Cytat:</b></span></td> </tr> <tr> <td class="quote">Kierunkiem koronki sie nie przejmuj, ja też się juz pogubiłem </td> </tr></table><span class="postbody">

To może celowy zabieg - w tę stronę OP nie mają opatentowane. :lol:
Ostatnio zmieniony przez tewie 2010-05-21, 20:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Spinner 
burak i melepeta



Pomógł: 25 razy
Wiek: 52
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 7497
Skąd: Zielona Góra
 #12  Wysłany: 2010-01-13, 00:41   

Bransoletka kosztuje u Jacksona 55$.
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #13  Wysłany: 2010-01-13, 22:49   

tewie napisał:
U getat nima , helenarou - pierwsze słysze , może adres , na ebay - znalazłem 1 szt. za 252 zł. ok. -warto ? ale tylko 24 mm . Nie wiecie czy istnieją w ogóle 26 mm ?.
http://www.helenarou.com/ Na getat teraz nie ma, ale były, więc może za jakiś czas będą. :wink: A szukając na ebayu masz włączoną opcję wysyłki na cały świat i przeglądasz aukcje z Trójkąta: Chiny, Singapur, Hong-Kong?
 
 
tewie
[Usunięty]

 #14  Wysłany: 2010-01-14, 12:41   

Witam !

Panowie czy zwróciliście uwagę na to że w opisach tej wersji ( 44mm)

podają grubość 18 mm , to ciekawe bo 47 ma grubość 16 . W sumie mniejszy zegarek a grubszy aż o 2 mm. Może ktoś by zmierzył z natury

ile faktycznie ma 47-ka.

Wiesz Blaz niestety nie mam żadnego doświadczenia z ebay i nawet nie wiem że jest coś takiego w ustawieniach , ale pokopię trochę :) to pewnie

coś z tego wyjdzie. Czyli co , że można ustawić przeglądanie aukcji tylko

z tego trójkąta ?.

Do tej pory dokonałem jedynie 6 zakupów na allegro , słabo nie :lol:

Taki ze mnie dziwny typ :P .

Pozdrawiam.
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #15  Wysłany: 2010-01-14, 22:32   

Oni tą grubość w opisach różnie podają, dlatego bym się tym nie sugerował. :wink: Często właśnie pod tym kątem przeglądam opisy użytkowników, którzy weryfikują te dane w praktyce.



A z ebayem to się nie martw. Ani się obejrzysz jak będziesz ebayowym wygą. :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum