Orient Star WZ0221EL Blue w/Somes
Odpowiedz do tematu

:
Ano powinny, ale jestem przyjazną i wyrozumiałą osobą. Będę to chyba jednak musiał wreszcie opisać.

:
kumpel koronki, ale masz cos do powiedzenia o tym niebieskim Somesie, co w temacie jest, czy będziesz tak pardon my french pierdzielic o niepodobających się paskach?
Nie podoba się, to nie kupować było, albo se założyć do narzekań oddzielny temat.

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Apa13 napisał/a:
Takie rzeczy to powinny byc w negatywnych na bazarku.


Też tak uważam:
http://www.chinawatches.p...p=630689#630689

:
Karolewskiej napisał/a:
Kumpel koronki, niedawno nie mogłeś ode mnie przyjąć zwrotu zegarka (niezgodnego z opisem), bo nie miałeś pieniążków... a teraz kupujesz nowy zegarek.... Brzydko Panie Kolego, brzydko...

Takoż z tego powodu nie mogłem przyjąć, bo pieniążku nie miałem, a poza tym nie było między nami takich ustaleń. Jak byś był zainteresowany tamtym, czy innym moim zegarkiem i na etapie negocjacji ustalimy, że potrzebujesz ewentualnie mieć możliwość zwrotu to jak najbardziej na to przystanę. Cóż jak to mówią tylko krowa zdania nie zmienia wiec warto mieć to na uwadze. Po pierwszym mailu, że jesteś zadowolony i wszystko okej, a nawet dodatkowy pasek Ci się podoba temat się zamknął z powodu wyłuszczonego w pierwszym zdaniu (szybki klik). W takich transakcjach potrzebne jest obustronne zrozumienie. W sumie szkoda, że tak wyszło.

Ostatnio zmieniony przez kumpel koronki 2013-06-02, 11:17, w całości zmieniany 3 razy
Zegarek bez możliwości dokręcania koronką, bez stop sekundy jest jak Flip bez Flapa, jak Man bez Materny, jak żołnierz bez karabinu, jak lizanie loda przez szybę
:
Rewelacja ten Star, choć nastawiam się na białego.
Sam posiadam "bestę" czerwoną bestię :))

Prawdziwe zwycięstwo to zwycięstwo nad sobą.
:
Biały sie aktualnie na bazarku kurzy ;)

[ Dodano: 2015-01-12, 11:04 ]
A tak se przyszpamuję ;)


Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dzięki pifko
Zaniedbałem go ostatnio, a on fajny taki ;)







Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
To fakt , wersja niebiesko-srebrna jest fajna , ale biały też robi robotę , ma bardzo czytelną,wyraźną tarczę .Wiem bo mam i nie sprzedam :))

:
Czy jest szansa jeszcze gdzieś kupić niebieskiego Somesa?

- Proszę opisać siebie w trzech słowach.
- Leniwy.
:
lenio, tylko rynek wtórny.

:
lenio, korumpuj Goldiego. Coś wspominał, że za 3k odda :))

:
Mi nawet za 2K chciał dać hmmm

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Teraz nawet za 1K* bym oddał, ale nikt nie chce :(

























*) EUR cool

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Bo Ci sie systemy walutowe pozajączkowały :))

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.