Orient Star WZ0221EL Blue w/Somes
Odpowiedz do tematu

:
Przemek napisał/a:
Biały najładniejszy :))

Bo jest większy ?
Na Wojtka grubaśnej łapie wygląda jak olbrzym ;)

Ostatnio zmieniony przez kumpel koronki 2013-05-29, 16:33, w całości zmieniany 1 raz
Zegarek bez możliwości dokręcania koronką, bez stop sekundy jest jak Flip bez Flapa, jak Man bez Materny, jak żołnierz bez karabinu, jak lizanie loda przez szybę
:
Gabarytowo jest taki sam, zresztą nie mam ciśnienia na duże zegarki. Po prostu połączenie białej tarczy z brązowym paskiem mi się podoba, w przeciwieństwie do niebieskiego z brązowym. Zresztą każdy chwali co ma ;)

:
Wiem wiem, że rozmiar taki sam. Oglądałem oba właśnie dla tej ciekawej koperty.Tak optycznie zegarki z jasnymi tarczami wydają się większe, ale z niebieską przepiękny jest. Wystarczy luknąć sobie np na ten filmik.
http://watch-tanaka2.sub.jp/orient/WZ0221EL/
paski oryginalne w białym czy w niebieskim to istna ochyda i niech to będzie nawet Somes czy Sromes jakiś. Powędrował by od razu na śmietnik. W życiu bym tego nie założył bo w ogóle nie pasuje do dezajnu zegarka i chyba z tego powodu tych pasków sprzedaż sobie położyli tego modelu, bo same zegarki przepiękne.
Moim zdaniem według mnie było ;) .

Ostatnio zmieniony przez kumpel koronki 2013-05-30, 10:25, w całości zmieniany 3 razy
Zegarek bez możliwości dokręcania koronką, bez stop sekundy jest jak Flip bez Flapa, jak Man bez Materny, jak żołnierz bez karabinu, jak lizanie loda przez szybę
:
Na podstawie filmu tego autora kupiłem z białą tarczą :) Kusi też jego filmik przedstawiający sarb035 :oops:

http://www.youtube.com/watch?v=oOAD6RqrOdk

Z niebieską chyba sarb045 bym brał jakbym chciał w takim kolorze zegarek.

Woytec60
[Usunięty]
:
kumpel koronki napisał/a:

paski oryginalne w białym czy w niebieskim to istna ochyda i niech to będzie nawet Somes czy Sromes jakiś. Powędrował by od razu na śmietnik. W życiu bym tego nie założył bo w ogóle nie pasuje do dezajnu zegarka i chyba z tego powodu tych pasków sprzedaż sobie położyli tego modelu, bo same zegarki przepiękne.
Moim zdaniem według mnie było ;) .


Jak już kupisz tego niebieskiego to ten ohydny pasek zamiast wyrzucić na śmietnik podeślij do mnie.
Za przesyłkę zapłacę.

:
Przebijam! płacę za przesyłkę i odsyłam na mój koszt dobrą flaszkę :))

kumpel koronki, na jakim pasku widziałbyś Somesa skoro firmowy nie pasuje? Ja ostatnio zastanawiam się czy go na nato nie wrzucić niebieskie albo czarne ale chyba podświadomie boje się rezultatu :D

:
Ja widze go na delikatnym ciemnym strusiu od Spinnerka :))

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
:facepalm: :facepalm:

:
Przemek napisał/a:

kumpel koronki, na jakim pasku widziałbyś Somesa skoro firmowy nie pasuje? Ja ostatnio zastanawiam się czy go na nato nie wrzucić niebieskie albo czarne ale chyba podświadomie boje się rezultatu :D

Trudny temat Panie Kolego. Zegarek leży u mnie od kilku dni w pudełku z tym ohydnym paskiem od Somesa. Zupełnie ten pasek nie pasuje. Nie założyłem zegarka ani razu na rękę, cieszy oko leząc w pudełku. Nie wiem w co by go ubrać, może coś od Patiniego, w każdym razie widział bym go na soczyście brązowym pasku lekko jaśniejszym niż ten fabryczny, z białym przeszyciem po obu stronach, ale w wykonaniu cywilizowanym, a nie na takim struganym jak ten Somes. Porażka totalna i zaburzenie harmonii kunsztu jubilerskiego tym paskiem się stało. Choć z drugiej strony bankowo są tacy co Ich ten pasior zrobiony z lejców uprzęży zachwyca. Owszem coś ma w sobie , ale nie do tego zegarka.

Zegarek bez możliwości dokręcania koronką, bez stop sekundy jest jak Flip bez Flapa, jak Man bez Materny, jak żołnierz bez karabinu, jak lizanie loda przez szybę
:
kumpel koronki, chetnie odkupie ten pasek ;-)

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Apa13 napisał/a:
kumpel koronki, chetnie odkupie ten pasek ;-)

Jak już to z zegarkiem :) bo co z zegarka którego nosić się nie da.

Ostatnio zmieniony przez kumpel koronki 2013-06-01, 00:35, w całości zmieniany 1 raz
Zegarek bez możliwości dokręcania koronką, bez stop sekundy jest jak Flip bez Flapa, jak Man bez Materny, jak żołnierz bez karabinu, jak lizanie loda przez szybę
:
Somes to mi sie srednio podoba :-(

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Ale to kurna porządny Orient jest, pięknie zrobiony. Pa..pa..pasek to porażka totalna. Zupełnie nie z tej bajki co zegarek, zupełnie.

Ostatnio zmieniony przez kumpel koronki 2013-06-01, 12:23, w całości zmieniany 1 raz
Zegarek bez możliwości dokręcania koronką, bez stop sekundy jest jak Flip bez Flapa, jak Man bez Materny, jak żołnierz bez karabinu, jak lizanie loda przez szybę
:
Kumpel koronki, niedawno nie mogłeś ode mnie przyjąć zwrotu zegarka (niezgodnego z opisem), bo nie miałeś pieniążków... a teraz kupujesz nowy zegarek.... Brzydko Panie Kolego, brzydko...

A z tym, że Twój Somes leży nigdy nienoszony, to też może być różnie znając Ciebie... :))

Ostatnio zmieniony przez Karolewskiej 2013-06-01, 12:46, w całości zmieniany 1 raz
:
Takie rzeczy to powinny byc w negatywnych na bazarku.

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.