G. Gerlach's / Seiko Club TOKKOTAI Project
Odpowiedz do tematu

:
To Seiko, w zasadzie 7S36, ze zmianami. Produkuje je spółka grupy Seiko-Epson, TimeModule LTD. Ma dokręcanie, stop-sekundę, datownik, i rezerwę >45h sprawdzoną. Jest przy tym dość cienki, zatem uzywamy go wymiennie tam gdzie nie będzie miejsca na ST25, czyli w Nawigatorze i w Trithium. Teraz doszedł Tokkotai.

:
zarejestrowałem się tam na forum :) ale nie opanowałem jeszcze pisania tam postów - tzn. wydawało mi się że coś napisałem jako szybka odpowiedź ale nie potrafię znaleźć gdzie to się napisało :(
będę dalej rozkminiał to forum ale z translatorem to orka na ugorze

wygląda na to że do listy doisano
numery 47, 99, 5, 4, 8, 9.

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2013-03-22, 16:58, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ale ty już jesteś - 99 ci rezerwnąłem.
Bede pisał rezerwacje w wątku tam u nich, a wy piszcie u nas.
Powinno to działać plynnie.

:
ALAMO napisał/a:
Bede pisał rezerwacje w wątku tam u nich, a wy piszcie u nas.
Powinno to działać plynnie.

Się powtórzę :arrow: http://www.chinawatches.p...p=594578#594578

Ciniol, osoba już jest na liście plask ;) :))

:
widziałem właśnie, dzięki

dla szukających i zainteresowanych - na samym dole ostatnia linijka na stronie głównej
PROYECTOS
klikamy i wchodzimy dalej
drugi klik i otworzy się więcej tematów a na górze jest lista hmmm i tam już nie wiem co robić :(

[ Dodano: 2013-03-22, 17:03 ]
Tomek napisał/a:
Ciniol, osoba już jest na liście plask ;) :))

walnij mnie jeszcze raz w potylicę to jakoś tam koślawie ale napisze że po namyśle zwalniam rezerwację nr 47 :złośliwiec:
;) :D :D :D :D

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2013-03-22, 17:02, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
A aktywowałeś się ?

:
Ciniol napisał/a:
tam już nie wiem co robić :(

Tam już nic nie robisz, masz nr zaklepany

Cytat:
92- txitxarro
93-
94-
95-
96-
97-
98-
99-G.GERLACH
100-19rainbow74


Ciniol napisał/a:
walnij mnie jeszcze raz w potylicę to jakoś tam koślawie ale napisze że po namyśle zwalniam rezerwację nr 47 :złośliwiec:

W sumie 99 też przygarnę, a co tam ... Może dożyję :złośliwiec:

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2013-03-22, 17:11, w całości zmieniany 1 raz
:
tak aktywowałem się
dostałem maila i kliknąłem tam w linka
potem przekierowanie na ich stronę i włala - znaczy na razie doopa rozkminiam interfejs

widziałem rezerwację 99
dzieki
idę poczytać tam z translatorem inne wątki/tematy związane z Tokkotai
nara

[ Dodano: 2013-03-22, 17:17 ]
Tomek napisał/a:
W sumie 99 też przygarnę, a co tam ... Może dożyję :złośliwiec:

:D :D :D
a teraz sieriozna mina i .... Niechaj Rudolf naskoczy na Ciebie i Twoich przyjaciół

;) :)) :)) :))

adiós por ahora. Voy a explorar los secretos de los espanioles

Fazi a weź się czep że nad "n" w espanioles nie ma falki to ..... :))

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2013-03-22, 17:19, w całości zmieniany 3 razy
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
To ja poczekam na projekt Fundacjowy w tej kopercie - bo chyba wzorem innych limitek - powstanie? :złośliwiec:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
To ja poczekam na projekt Fundacjowy w tej kopercie - bo chyba wzorem innych limitek - powstanie? :złośliwiec:


Powstał w 2010 ;-) Czarna tarcza i zielone cerkiewki. Stylistyka lat '30. Sylwek gdzies to ma to wam pokaże później.

:
Jak 64 jest wolny, to wchodzę - jak nie, to nie :złośliwiec: :złośliwiec:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
No i kufa jest wolny :złośliwiec: No i ci klepłem :złośliwiec: No i czo :P :?:

:
No to pięknie, pieknie :facepalm: :shock: Zatory płatnicze będą, jak nic (chyba się zacznę wyprzedawać :idea: :idea: )

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
teraz niech buli......

I co z tego że to kopia . Po świecie chodzi kilka miliardów kopii i nikt raczej na to nie narzeka
:
A taki był kozak, c'nie :?: :złośliwiec:
Spoko Misio, spoko, ogarniemy cool

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.