Ciągłe logowanie na CW
Odpowiedz do tematu

:
MarcinDB napisał/a:
Dlaczego za każdym razem muszę się logować 2 razy?


Bo tak :D




Pan poczyści ciasteczka, zrestartuje przeglądarkę i spróbuje jeszcze raz ;-)

:
MarcinDB napisał/a:
Dlaczego za każdym razem muszę się logować 2 razy?

to dyskryminacja Makówek :D u mnie tak samo, ale tylko na Chrome. na Windzie działa dobrze, na złość.

Ostatnio zmieniony przez marekgro 2014-01-09, 11:14, w całości zmieniany 1 raz
Pick people of high integrity over capability. Capability degrades. Integrity compounds.
:
Może próbujecie wejść przez starszy adres , u mnie na android jak wchodziłem przez China Watches to musiałem się logować a gdy w wyszukiwarkę wklepałem Czwarty Wymiar to od razu byłem zalogowany .

:
U mnie też od kilku dni nie loguje za pierwszym razem. Upierdliwe odrobinę, ale da się z tym żyć.

:
Ano, przyzwyczaiłem się. Za drugim lub trzecim razem loguje mnie z dwóch różnych kompów stacjonarnych, różnych systemów, przeglądarek, IP. Smartfon bez problemu, zalogowany non-stop. I WiFi i przez sieć komórkową.

Antisocial and faceless...
:
Bardzo proszę adminów, jeśli to oczywiście możliwe, o poczynienie odpowiednich zmian na koncie w celu wyeliminowania błędu logowania się na forum.
Zmieniłem sprzęt, zainstalowałem windę i pojawił się problem związany z tym, że trzeba się logować każdorazowo po uprzednim wyjściu z forum. Dotyczy każdej przeglądarki. Będę zobowiązany :)

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
Zaobserwowałem taki coś:
Jak wchodzimy przez adres http://www.czwarty-wymiar.pl/ i wpiszemy dane do logowania nie zaloguje nas za pierwszym razem strona się przeładuje i trzeba się logować na nowo.
Natomiast jak wejdziemy przez adres: http://www.czwarty-wymiar.pl/index.php i wpiszemy dane do logowania zaloguje nas za pierwszym razem.

:
szablix, chyba coś jest na rzeczy ... Gdy loguje się przez ten adres, wszystko jest ok. Gdy wychodzę z forum i wracam ponownie, jestem zalogowany. O to chodziło. Dzięki pifko

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
To działa. Wystarczyło zmienić adres... Logowanie następuje automatycznie, nic nie trzeba ponawiać.
szablix, pifko

Antisocial and faceless...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.