Ciągłe logowanie na CW
Odpowiedz do tematu

:
A u mnie jest taki myk, że klikam w "wiadomości" i jestem zalogowany :)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
U mnie nie dziala :(

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Michał napisał/a:
A u mnie jest taki myk, że klikam w "wiadomości" i jestem zalogowany :)


jesteś Miszcz działa ten myk pifko

:
Faktycznie działa :)) pifko

:
U mnie ten myk działa na telefonie od zawsze, a od zmiany nazwy również na kompie, bo nie chce mi się zakładki z paska przemieniać na nową :D

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
wasyl napisał/a:
Trzeba wywalić ciasteczka, wywalić stary link do forum, zalogować się jeszcze raz, potwierdzić automatyczne logowanie i wtedy zapisać nowy link. Wszystko!


Nie działa :foch:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks, postaraj się troszkę :))

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Działa...(Navarony) pifko :D :D

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
powie ktoś krok po kroku jak to zrobić na ifonie?
Kiedyś mi Sylwek pokazywał ale zapomniałem...
na kompie sobie poradziłem a w tel - ni chu chu.
Usunąłem dane witrn, ciasteczka, chinawatches z zakładek -> włączyłem zapisywanie haseł, odpaliłem 4W, dodałem do zakładek ... i nic - dupa blada.

Skate or die!
:
prezesso, wyłącz przeglądanie prywatne jeszcze.

:
Nie mogę znaleźć... Wertuje w lewo i w prawo i cholera nie wiem gdzie.

Skate or die!
:
prezesso, to co z Ciebie za Hipster :D

:
widziałeś kiedyś łysego hipstera bez brody i w szerokich spodniach? :))

Skate or die!
:
potwierdzam, myk z kliknięciem we wiadomości działa i na PC in telefonie. Strona nie ładuje cookies na początku?

:
bofff, nie wiem, nie znam się. :)) U mnie to na telefonie zawsze działało, bo Andek ma badziewną przeglądarkę, a na komputerze to kwestia taka, że nie chce mi się podmieniać linka. Myślę, że jak podmienię link chinawatches na 4wymiar to autologowanie będzie działać. :)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.