ŻUBR - Forumowiec 2013
Odpowiedz do tematu

:
agaron napisał/a:
A mógłby ktoś podrzucić linka do ołówka-ołówka? Ktuś wiem, że dawał hmmm Ratler chyba...

Na górze jest zatrzęsienie tego, od infectedcontrol!
Ten ołówek jest sprawdzony na Żubrze :)

Crux Sacra Sit Mihi Lux Non Draco Sit Mihi Dux
:
Jak już pisałem wcześniej nakręcam tym



Przykładam od czoła koronki i kręcę ;)

:
agaron napisał/a:
[...] linka do ołówka-ołówka? [...]

A zaraz, zaraz... Tobie chyba chodzi o ołówek par exellence!? :))
Coś jak ten?

Crux Sacra Sit Mihi Lux Non Draco Sit Mihi Dux
:
Kasamene napisał/a:
agaron napisał/a:
[...] linka do ołówka-ołówka? [...]

A zaraz, zaraz... Tobie chyba chodzi o ołówek par exellence!? :))
Coś jak ten?
Obrazek


O to to :))
No może nie taki wypasiony ale cuś w ten deseń ;)

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
Ja zamawiałem tu:

klik

World Wide Watches
:
Agaronie idż po prostu do sklepu papierniczego i kup ołówek automatyczny Kubuś - w sklepach wiedzą o co kaman. To ołówek to bardzo grubego grafitu węglowego dla plastyków. Kupisz raczej od ręki - za wypasioną cenę nawet 26 zeta ( ja tyle chyba płaciłem ale nie pamiętam teraz ). Żadne tam srebeje za 7-10 dolców. Chyba że ktoś lubi sobie utrudniać życie i czekać na przesyłkę ze świata. No chyba że bonusem też jest zaoszczędzenie zawrotnej kwoty 3 - 4 złotych. Marysieńka se życzy to se i płaci i czeka. Jak mam wene to przed nakręcaniem urywam z chusteczki higienicznej rożek którym obejmują koronkę i zakładam ołówek i kręcę

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2014-12-18, 21:32, w całości zmieniany 3 razy
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I, dziękuję wielce. Jutro tak uczynię pifko :)

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
Dwa Żubery na Aledrogo. ;)

Ostatnio zmieniony przez janpat1970 2015-01-02, 15:23, w całości zmieniany 1 raz
GG Kosmonauta, GG Żubr, Xicorr FSO M20, Deep Blue Jugg II, TAO, Adriatica, Timex i takie tam pierdoły. ;)
:
A kiedy bendom wihajstry made by Gerlach? Bo nie mogę siegumki doczekać :głową w mur: :))

:
Było wcześniej pisane, że nie będzie ich jednak.

:
pasti napisał/a:
Ja zamawiałem tu:

klik


pasti dzięki , właśnie przyrządzik dotarł, nakręca się KORONKA idealnie pifko
Trzeba było kupić po tym jak Główny Marketingowiec ,a zarazem Wiceprezes firmy Gerlach dał do zrozumienia " walta siem buraki " nakręcaczy nie będzie bo się nie opłaca :D

:
Jacobi napisał/a:
pasti napisał/a:
Ja zamawiałem tu:

klik


pasti dzięki , właśnie przyrządzik dotarł, nakręca się KORONKA idealnie pifko
Trzeba było kupić po tym jak Główny Marketingowiec ,a zarazem Wiceprezes firmy Gerlach dał do zrozumienia " walta siem buraki " nakręcaczy nie będzie bo się nie opłaca :D


pifko :)

World Wide Watches
:
Czy w związku z tym, że to cudo ma metalowe szczęki, to nie rysuje koronki?

:
Fixxxer napisał/a:
Czy w związku z tym, że to cudo ma metalowe szczęki, to nie rysuje koronki?


nie sądzę , chociaż Alamo pisał o tym, szczęki łapią za koronkę i nie obracają się , także nie rysują raczej.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.