ŻUBR - Forumowiec 2013
Odpowiedz do tematu

:
POZOR POZOR mówi się !

Ponieważ jesteśmy zapobiegawczy - okazuje się że słusznie - mamy na stanie zapasowe gumki do koronek. To część wymienna, o ile komuś uda się ją upierniczyć. Rudolfowi już się udało :D ale on zawsze był zdolniejszy od przeciętnej pifko
Oczywiście kosztuje ona nic, więc jeśli kogoś spotka taki siuprajs, to mówcie a my to jakoś będziemy organizować.

:
Zadowolony jestem bardzo z Żubra . Gumka to wypadek przez to że dorwałem się do zegarka jak szalony :D
.. I nieprawdą jest, że dach przeciekał, tym bardziej, że wcale nie padało

:
Żuberek jest fajny. U mnie też coś można znaleźć jak się człowiek dorwie. Koronka przy nakręcaniu kolibie się na boki. Paproszek na górnej sub tarczce, wskazówka chrono stoi jakieś 2 sek. przed 60. Poza tym jak na razie OK. Jak coś się będzie działo to się będzie reklamować. :))

Ostatnio zmieniony przez janpat1970 2014-10-27, 18:49, w całości zmieniany 1 raz
GG Kosmonauta, GG Żubr, Xicorr FSO M20, Deep Blue Jugg II, TAO, Adriatica, Timex i takie tam pierdoły. ;)
:
janpat1970, spróbuj zresetować stoper z innej pozycji. U mnie ciutkę inaczej resetuje jak wskazówka wraca a inaczej (dokładnie na 12) jak wskazówka idzie do przodu, czyli jak resetuje po przekroczeniu 6/30.

FORZA Robert!
RK WRT
:
Dzięki za poradę. Pobawię się wg wskazań.;)

GG Kosmonauta, GG Żubr, Xicorr FSO M20, Deep Blue Jugg II, TAO, Adriatica, Timex i takie tam pierdoły. ;)
:
Panowie, niestety w moim Żuberku (a właściwie brata), który dziś wylądował, nie działa mechanizm górnej subtarczy, ten od chronografu :shock: Wskazówka sekundnika dolnej tarczy działa ok, duża sekunda również.
Czy mechanizm może być nie 'rozruszany'? Poczekać parę dni czy od razu słać do Was, Gerlachowie? :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur:

:
Ona przeskakuje co minutę... W sumie to też mnie zdziwiło.
rozumiem, że brat patrzył dłużej, czy może się wystraszył i od razu zadzwonił?

Skate or die!
:
Wysyłaj.
Sprawdź przy okazji paczkę czy nie ma śładów.
Minutnik "przepuszcza" taka blaszka sprężynująca grubości piciego kłaku na 12:15 mniej-więcej. Jeśli się odegnie, to trzeba ją poprawiać.

Pietka, masz rację - on się nie przemieszcza płynnie tylko skacze co minutę. O to chodzi Rafał ? Czy po całym cyklu dużej sekundy nie ma przeskoku ?Albo jest, ale niemrawy taki ? I bez efektu ? :D

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2014-10-27, 20:14, w całości zmieniany 1 raz
:
Nie nie, wysłał mi filmik nawet, duża sekunda przechodzi przez godz. 12 a mały totalizator stoi w miejscu. Ale właśnie mnie poinformował, że po kilku startach/stopach/resetach stopera, co mu doradziłem, mała wskazówka ruszyła! cool
Teraz siedzi i obserwuje zachowanie całości. :popcorn: :popcorn: Mam nadzieję, że będzie ok. pifko

Edit: Zatrzymał, wyzerował i znowu nie łapie. Czyli co, definitywnie odesłać ma?

Tak, ALAMO, duża robi cykl a mała w ogóle nie przeskakuje o minutę. Teraz natomiast zadziałało. Czy ma potrzymać zegarek przez jutrzejszy dzień i posprawdzać zachowanie czy lepiej nie klikać bo może narobić bajzlu jeszcze gorszego?
Filmik ukazujący zjawisko na dropboxie:
https://www.dropbox.com/s...EO0093.mp4?dl=0
Jakość lipna, z komórki.

Ostatnio zmieniony przez rafau 2014-10-27, 20:21, w całości zmieniany 2 razy
:
ktoś gdzieś robi te budyniowe paski z czerwoną nitką? gdzie to i za ile można dostać :))

:
daniel, pisz do Fixxera :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Ja zaś polecę andrzejagp :) Stanął na wysokości zadania.

:
A mozecie pokazac jakies zdjecia z budyniowymi paskami, chetnie bym zobaczyl co i jak ;-)

:
To lobbowane zestawienie wzbudziło mieszany entuzjazm na żywo nawet wśród najzagorzalszych lobbystów :) Cytując : przecukrowane.

:
doszlo.

musze przyznac, ze na zywo urywa dosc mocno tylek. I nawet pasek calkiem dobry i miekki. A nakrecanie to mordega :))

wskazowka od sekundowa chrono sie krzywo zeruje - jak to mozna przestawic?
no i kto tak dopiertalala ten dekiel - niczym nie moge odkrecic, a boje sie porysowac :głową w mur:

beceen | ***** ***
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.