ŻUBR - Forumowiec 2013
Odpowiedz do tematu

:
nrawitsa :)

pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
:
slamacek napisał/a:
nrawitsa :)


a podróżnik dlaczego w Kwadracie się nie zjawił co?

:
bo już w Pyrlandii był przeca :(

pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
:
Żubra niet. Kasa zapłacona i zdefraudowana na driny z parasolkami. :shock:
Panie Prezesie jak tu żyć :?: :głową w mur:

GG Kosmonauta, GG Żubr, Xicorr FSO M20, Deep Blue Jugg II, TAO, Adriatica, Timex i takie tam pierdoły. ;)
:
Było się nie wyrywać :złośliwiec:
Przez takich właśnie majom za co pić, i zegarków nie kończą facepalm :głową w mur:

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
O matko. To tera mi mówita. O ja bidny poapraniec. Oj nie było się wyrywać. Następna wtopa po AmberGold. :głową w mur:

GG Kosmonauta, GG Żubr, Xicorr FSO M20, Deep Blue Jugg II, TAO, Adriatica, Timex i takie tam pierdoły. ;)
:
Pozdrawiam z Seszeli. STOP.
Pieniędze się skończyli. STOP.
Wódka STOP.
Laski STOP.
Do dupy z taką malwersacją! STOP.
:D

A serio : po KOLEJNYM daniu dupy poddostawcy, tarcze są już składane. Uwierzę jak je zobaczę u siebie w biurze, ale raczej faktycznie w końcu sobie poradzili :głową w mur:

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2014-07-11, 21:43, w całości zmieniany 1 raz
:
OOO!!! Prezesostwo żyje :)) i to na Seszelach. Oj łapska Kumotrów długie to i tam dotrą. :złośliwiec:

GG Kosmonauta, GG Żubr, Xicorr FSO M20, Deep Blue Jugg II, TAO, Adriatica, Timex i takie tam pierdoły. ;)
:
ALAMO napisał/a:
Pozdrawiam z Seszeli. STOP.
Pieniędze się skończyli. STOP.
Wódka STOP.
Laski STOP.
Do dupy z taką malwersacją! STOP.
:D

A serio : po KOLEJNYM daniu dupy poddostawcy, tarcze są już składane. Uwierzę jak je zobaczę u siebie w biurze, ale raczej faktycznie w końcu sobie poradzili :głową w mur:


Western Union czy paypal? ile mamy dosłać :D Pocztówka byśta wysłali chociaż

:
ALAMO napisał/a:

...A serio : po KOLEJNYM daniu dupy poddostawcy, tarcze są już składane. Uwierzę jak je zobaczę u siebie w biurze, ale raczej faktycznie w końcu sobie poradzili :głową w mur:


Czyli jesień. Oj oby tylko do gwiazdki się nie przedłożyło czekanie. facepalm

GG Kosmonauta, GG Żubr, Xicorr FSO M20, Deep Blue Jugg II, TAO, Adriatica, Timex i takie tam pierdoły. ;)
:
http://youtu.be/Bg_gb2-01CM?t=1m8s


Ostatnio zmieniony przez goTomek 2014-07-21, 07:38, w całości zmieniany 1 raz
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
miejska legenda głosi, że ktoś kiedyś dostał limitowany zegarek forumowy
po siedmiu dniach zegarek zniknął
a on po dziś dzień błąka się między blokami krzycząc
"oddajcie mój zegarek!, mój zegarek!"
:D

:
A po cichutku bredzi : " a śmiałem się z forumowca kizi ...."

"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
3 łatwo przerobić na 8 - dowiozą pod koniec 2017 i będzie forumowiec przed terminem! :D
Do tego czasu może uda się jednocześnie zrobić kopertę z jednego kawałka coby śparek nie było - same zalety takiego czekania ;)

s

:
Zaplanowany przestój wakacyjny połączony z leżakowaniem kasiorki Żubrowej w banku na promocyjnej lokacie 4% w skali roku przez 3 miechy. Się można obłowić. :D :głową w mur: ;)

GG Kosmonauta, GG Żubr, Xicorr FSO M20, Deep Blue Jugg II, TAO, Adriatica, Timex i takie tam pierdoły. ;)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.