ŻUBR - Forumowiec 2013
Odpowiedz do tematu

:
:shock: facepalm

A pamięta który, jak się żubry pasało w puszczach, w kapciach z łyka i lnianej koszulinie?




Wczoraj Ciniol szukał zapomnianych zawodów, dzisiaj wspominki sprzed 100 lat :D

Ostatnio zmieniony przez Z_bych 2014-04-24, 16:09, w całości zmieniany 2 razy
:
Eustachy napisał/a:
Sypana kawa w brudnej szklance w dworcowym barze.


i saturatory z grużlicą :D

Zbychu - jakby każdy miał żubra na łapie to by se przyciski wciskał a nie pisał głupoty, więc sorry, ale to nie moja wina.


Tylko Prezesa i Starszego Pana :D

Skate or die!
:
Dołączając się zatem (bo też nie mam nic do powciskania) do kombatanckiego wątku...

Ciekawe, czy ktoś pamięta mleczny bar w Krakowie na Starówce, taki po schodkach i bar Smok przy dworcu PKP z przepysznym kakao?

:
Z takich do picia to jeszcze oranżada w butelkach z porcelanowym kapslem, takim ło:



siem we warzywniaku kupowało i cały szyk (wtedy jeszcze nie znalśmy słowa szpan :D ) polegał na tym, żeby przypindlolić z karate tak żeby się otworzyła. Jak się kumplowi dało taką trochę potrząśniętą, to sie cały lepką cieczą zalał :D Kupa zabawy z tym było :)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
mechanizm kapsla używało się jako spust do procy zrobionej z ramy okiennej (ok60cm) plus dwa mocniejsze wentyle. waliła jak zwykła razy 3.

:
Procę to się z odpowiednio wyrośniętego drzewa robiło, można było cegłówkami szczelać

:twisted:
Z_bych napisał/a:
bar Smok przy dworcu PKP z przepysznym kakao?

Pamiętam że miał na dachu wielgachny neon (chyba neon), ale kakao nie piłem :/

Zaraz wylądujemy w koszu :))

Ostatnio zmieniony przez Sebastian 2014-04-24, 16:54, w całości zmieniany 1 raz
Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Z_bych napisał/a:
A pamięta który, jak się żubry pasało w puszczach, w kapciach z łyka i lnianej koszulinie?

Sylwek/Svedos podobno pamięta ;) :D

goTomek napisał/a:
Z takich do picia to jeszcze oranżada w butelkach z porcelanowym kapslem, takim ło:

A jak budżet nie pozwalał na takie ekstrawagancje - syfon na trzech w warzywniaku :))

:
Z_bych napisał/a:
Dołączając się zatem (bo też nie mam nic do powciskania) do kombatanckiego wątku...

Ciekawe, czy ktoś pamięta mleczny bar w Krakowie na Starówce, taki po schodkach i bar Smok przy dworcu PKP z przepysznym kakao?

Z tą Starówką to wiesz, że jedziesz po bandzie? :))

Crux Sacra Sit Mihi Lux Non Draco Sit Mihi Dux
:
:)) a pamiętacie orły takie cukierki ( groszki ) w okrągłym pudełku, trząchało się a one wylatywały przez dziurkę z boku, były takie brązowe bardzo słodkie i miętowe.

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Kasamene, znaczy na Starym Mieście?

:
Z_bych napisał/a:
Kasamene, znaczy na Starym Mieście?

Jako żywo! pifko
Zresztą, jeśli dobrze kojarzę, identycznie jak w Lublinie :)

Crux Sacra Sit Mihi Lux Non Draco Sit Mihi Dux
:
Ja nie wiem... Ja jezdem z Centralnej Polski :))
Tam nie miałem Starego Miasta
A w Lublinie podobno mówi się tak i tak - opinia napływowej lublinianki ;)

:
Z_bych napisał/a:
Ja nie wiem... Ja jezdem z Centralnej Polski :))
Tam nie miałem Starego Miasta
A w Lublinie podobno mówi się tak i tak - opinia napływowej lublinianki ;)

No ale nawet w Centralnej Polsce różne stare rzeczy są przecież! W takiej Spale na przykład! Pomnik... żubra. To tak żeby nie tracić związku z gościnnym wątkiem ;)

Crux Sacra Sit Mihi Lux Non Draco Sit Mihi Dux
:
Kasamene napisał/a:

No ale nawet w Centralnej Polsce różne stare rzeczy są przecież! W takiej Spale na przykład! Pomnik... żubra. To tak żeby nie tracić związku z gościnnym wątkiem ;)


No kto by to pomyślał... Nawet w Centralnej :shock:
A co by nie tracić żubra z pola widzenia, mam nadzieję, że nasz będzie żubr, nie żubroń ;)


:
Z_bych napisał/a:
bar w Krakowie na Starówce

Z_bych, tego to nikt nie może pamiętać, nic takiego nigdy nie istniało :P :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.