Certina DS-1
Odpowiedz do tematu

: Certina DS-1
Chodzi mi ten model po glowie dluzszy czas. I raz mam na mysli czarna a innym razem biala.

Czarna taka bardziej uniwersalna sportowa/casual ale z drugiej strony do bialej mozna dokupic pasek i od bidy mamy garniturowca a i sama w sobie tez nie jest brzydka.
A wam ktora bardziej podchodzi.



:
Biała jest słaba, z tych dwóch to już lepiej czarną. Niemniej ja bym zapolował na limitkę ;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Ciorna na pasku albo limitka.

I nie zapomnij o zaspie jak kupisz.

:
Generalnie nie lubię białej tarczy hmmm

:
Limitka jest ladna ale po mojemu nie warta az takiej roznicy cenowej (tutaj pewnie sie naraze na lincz).

Poza tym lubie kajdany wiec jak bede bral to na bransie. Czarna z psakiem wyglada tak jakos za powaznie.

:
czarna na pachu

:
Mi się podoba biała, ale i czarnej bym nie wyrzucił ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Ptaku napisał/a:
bede bral to na bransie


Imo temu zegarku bransa średnio pasuje. On jest jednak stworzony do skórzanego paska ;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Biała mnie urzekła, chociaż czarna też robi swoje hmmm

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Michał napisał/a:
Imo temu zegarku bransa średnio pasuje.


Imo nie masz racji, a zresztą lepiej dokupić pasek niż bransę w razie czego :))

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Ja obecnie sklaniam sie do bialej, tylko szkoda ze ona malo popularna bo sobie wymyslilem ze moze przyoszczedzic i kupic uzywke (zawsze pare stowek zostanie w kieszeni)

:
Tylko limitka :D

:
Ptaku napisał/a:
Limitka jest ladna ale po mojemu nie warta az takiej roznicy cenowej (tutaj pewnie sie naraze na lincz).

Poza tym lubie kajdany wiec jak bede bral to na bransie. Czarna z psakiem wyglada tak jakos za powaznie.


Podzielam Twoje zdanie a'propo ceny limitki. Bier czarną - sam się wahałem między Le Lociem a DS-1 czarną właśnie. O ile biały Le Locle bardziej mi się widzi niż czarny, o tyle Certinka jest tylko w jednym słusznym kolorze ;)

:
Czarna/ grafitowa, proste.

:
Iks napisał/a:
lepiej dokupić pasek niż bransę w razie czego


Z tym się nie mogę nie zgodzić. pifko

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.