Poprzedni temat «» Następny temat
W nagrodę za zasługi - takie tam... SPA'M
Autor Wiadomość
Limak 
Sprzedawca Ryżu


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 10 razy
Wiek: 37
Dołączył: 17 Gru 2011
Posty: 163
Skąd: Polska
 #46  Wysłany: 2013-08-10, 22:42   

Gratuluję nabytku, udanej naprawy oraz dobrego opisu. pifko
 
 
Maras68
[Usunięty]

 #47  Wysłany: 2014-03-10, 14:52   

SPAMIOR - pobudka :!: :))
 
 
Spam
[Usunięty]

 #48  Wysłany: 2014-03-11, 07:16   

Maras68 napisał/a:
SPAMIOR - pobudka :!: :))



...aaa... dawno żadnego w reku nie miałem... nawet doszło do tego, że po trosze wyprzedawałem... ale na razie stagnacja...
 
 
Maras68
[Usunięty]

 #49  Wysłany: 2014-03-11, 07:17   

plask nie poddawaj się :)) pifko
 
 
stiopa
[Usunięty]

 #50  Wysłany: 2014-04-01, 18:11   

Spamu Ty to wszystko sam robisz ?
 
 
Maras68
[Usunięty]

 #51  Wysłany: 2014-04-01, 18:35   

to nasz Omnibus Złota Rączka z klanu SB :złośliwiec:
 
 
Spam
[Usunięty]

 #52  Wysłany: 2014-04-01, 23:12   

...a tam omnibus... partacz panie... partacz i dusigrosz... bo jakby nie był dusigrosz to by poszedł do porządnego majstra i robotę z profesjonalnym serwisem zlecił... a nie psuje zegary tylko...

stiopa napisał/a:
Spamu Ty to wszystko sam robisz ?


...Krzychu... żadna filozofia taki wielki werk rozłożyć, umyć i złożyć... to jest monstrum w porównaniu choćby z 3133... jedynie balansu nie ruszam... zdjąć i włożyć to jedno... ale regulować czy coś przy osi kombinować to nic nie ruszam...

...tutaj to całe spa to troszkę na wyrost... bo się ludzie naoglądają i myślą cuda świata... ja te graty tylko czyszczę z brudu i trochę naoliwię, żeby na sucho nie jechały... dla mnie pełen sukces jak chodzą... dokładnością się nie martwię bo to nie moja dziedzina... a nawet jak zegar późni czy śpieszy... bajka... ważne, że chodzi...

...ot partacza zdanie...
 
 
Maras68
[Usunięty]

 #53  Wysłany: 2014-04-02, 07:43   

ot skromniś się znalazł :złośliwiec:

...ale faktycznie czepianie się dziadka, że nieco zwalnia czy śpieszy to już przesada i fobia :)
 
 
kaido2
Właściciel Pola Ryżowego
Zły wuj.


Pomógł: 63 razy
Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 2951
Skąd: Z trasy
 #54  Wysłany: 2014-04-02, 08:56   

Maras68 napisał/a:


...ale faktycznie czepianie się dziadka, że nieco zwalnia czy śpieszy to już przesada i fobia :)


Zegarmistrz powiedziałby, że zegarek jest zepsuty.
 
 
Maras68
[Usunięty]

 #55  Wysłany: 2014-04-02, 09:40   

gdy wspomniałem majstrowi, że któryś tam wojak śpieszy na dobę minutę czy dwie - odrzekł- cyt." panie, to norma, co pan chcesz toż to ma 70 lat, teraz nowe szwajcarskie mają normę +-30 sek. nie ma się czym przejmować, acha i często nie nosić lepiej"
 
 
kaido2
Właściciel Pola Ryżowego
Zły wuj.


Pomógł: 63 razy
Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 2951
Skąd: Z trasy
 #56  Wysłany: 2014-04-02, 10:45   

Nie wiem, może jestem już ślepy, ale chyba wyraźnie napisałem zegarmistrz. A norma od przynajmniej 100 lat jest niezmienna dla standardowych mechanizmów wykonanych z dokładnością spasowania części 0,01mm i wynosi ona 2s na dobę. Mechanizm wykonany w tej technologi który nie spełnia wymogów, a producent w nocie podaje że ma spełniać jest uszkodzony, co nie oznacza że taki nie mógł opuścić fabryki. W przypadku opłacalności naprawy to wspomniany orzeknie" nie opłaca się naprawiać, no chyba że Panu zależy to mogę to zrobić za odpowiednią opłatą". Istnieje też opcja " nie mam czasu obecnie" w przypadku gdy zarobiony, ale na pewno szanujący się zegarmistrz zaznaczę że z dyplomem nie pociśnie takiego ścieku który to przytoczyłeś.
_________________
Pozdro!!!
 
 
Maras68
[Usunięty]

 #57  Wysłany: 2014-04-02, 10:50   

zdziwiłbyś się - pewien majster z certyfikatami prosto ze Swiss :)

dodam, iż nie korzystam już z usług onego majstra ;)


ale dyplomu zegarmistrzowskiego nie widziałem, więc kto wie, papier wszystko przyjmie i na ścianie w ramce ładnie się prezentuje, a łon może kurs bateryjkarza zrobił w domowych pieleszach i pociska ciemnotę klientom :złośliwiec:
Ostatnio zmieniony przez Maras68 2014-04-02, 11:00, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
kaido2
Właściciel Pola Ryżowego
Zły wuj.


Pomógł: 63 razy
Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 2951
Skąd: Z trasy
 #58  Wysłany: 2014-04-02, 11:05   

Nie zdziwiłbym. U mnie też są takie przypadki, gdzie dyplomy często po ojcach i dziadkach wiszą , a zakład prowadzą z tradycją. Daleko nie szukając wejdź na klub i zapytaj się zegarmistrzów Odludka czy Safinowskiego czy zegarek który tak się zachowuje jest sprawny, odpowiedź już znasz.

[ Dodano: 2014-04-02, 11:15 ]
Cytat:
ale dyplomu zegarmistrzowskiego nie widziałem, więc kto wie, papier wszystko przyjmie i na ścianie w ramce ładnie się prezentuje, a łon może kurs bateryjkarza zrobił w domowych pieleszach i pociska ciemnotę klientom :złośliwiec:


A co ma mówić, przecież też chce żyć. Szyld zegarmistrz obecnie powiesić sobie może każdy, a zakład urządzić wedle swoich upodobań włącznie z wydrukiem z plujki w ramce. Jak będzie interes szedł zależy tylko i wyłącznie od właściciela zakładu . Fachowca zawsze weryfikuje klient, nawet po samej rozmowie, tylko gdyby ten klient posiadał jescze trochę wiedzy a nie często bzdur wyczytanych z interneta.
_________________
Pozdro!!!
 
 
Jacobi 
Klon Właściciela Pola Ryżowego


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 12 razy
Wiek: 65
Dołączył: 03 Lut 2011
Posty: 14623
Skąd: Warszawa
 #59  Wysłany: 2015-12-04, 11:42   

Spam nic nie majstrujesz ostatnio ? ;)
_________________
Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
 
 
Maras68
[Usunięty]

 #60  Wysłany: 2015-12-04, 15:37   

zaśpiewajmy hurem :!: : .....gdzie ten SPAM z tamtych lat co pamiętamy :!: :!: :!: :!:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum