W nagrodę za zasługi - takie tam... SPA'M
Odpowiedz do tematu

Spam
[Usunięty]
:
...najbardziej zazdroszczę rusom tego, że mają u siebie na miejscu dostęp do fajnych perełek... nie to co u nas... trzeba grzebać po obcych aukrach...

...tam chodzi o ten cały remontuar... dla nich, podobnie jak dla nas jak wałek nie jest tiretem "przykręcany" do mechanizmu to jest coś nadzwyczajnego... mają tam pokazane werki z negatywnym urządzeniem nastawczym czyli z wałkiem dzielonym - jak u hamerykan tak jak to było na samym początku... ten taki werk z małym drucikiem na boku to jest jakaś przeróbka chyba... komuś się sprężynka na wodziku urwała to przerobił sobie na opcję z przyciskiem w kopercie... ale fajny jest ten RAILWAY... pierwsze pięćdziesiąt kirowek miało werki amerykańskie, i póki zapasy się nie wykończyły z nich robili... no i w tym railwaju co by ustawić godzinę trzeba było zdjąć ramkę ze szkłem i odciągnąć dźwignię...


...coś mnie się wydaje, że będę się tam musiał zarejestrować i wstawić parę uzupełniających fotek :))

Ostatnio zmieniony przez Spam 2013-04-07, 20:59, w całości zmieniany 1 raz
:
Spam napisał/a:
... no i w tym railwaju co by ustawić godzinę trzeba było zdjąć ramkę ze szkłem i odciągnąć dźwignię...


No właśnie o to mnie chodziło, czyli dobrze zrozumiałem :)
Niemniej ciekawy patent.

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
Spam
[Usunięty]
:
...tam jest coś na ten kształt... tu akurat mój illinois 18



...a tamten railway to śliczota :)

:
Po tym materiale coraz bardziej lubię staroruskie, świetna robota Spam. Graty takich okazów oraz umiejętności przywracania ich do życia.

:
Spam już to chyba kiedyś pisałem, ale powtórzę. Podziwiam Cię za ratowanie tych starowinek. Wkładasz w to serce :) Można rzecz, że w tej krucjacie jesteś kieszonkowym talibem, tyle, że nie wojujesz AK-47, a K-43 :))

:
Buczo napisał/a:
Spam już to chyba kiedyś pisałem, ale powtórzę. Podziwiam Cię za ratowanie tych starowinek. Wkładasz w to serce :) Można rzecz, że w tej krucjacie jesteś kieszonkowym talibem, tyle, że nie wojujesz AK-47, a K-43 :))


:))

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Kolejny bardzo wczesny GosCzasZawod wśród żywych - pieknie! Podobie mi się, jak to mówią ;) !

Ну, погоди! :wkurzony:
:
Yakovlev napisał/a:
Podziwiam Cię za ratowanie tych starowinek.


i ja :) i ja :) !!!

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
Wintergreen napisał/a:
Yakovlev napisał/a:
Podziwiam Cię za ratowanie tych starowinek.


i ja :) i ja :) !!!


Małe sprostowanie. To Buczo napisał. :)

Ostatnio zmieniony przez Yakovlev 2013-04-08, 18:43, w całości zmieniany 1 raz
The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
Spam
[Usunięty]
:
Yakovlev napisał/a:
Buczo napisał/a:
Spam już to chyba kiedyś pisałem, ale powtórzę. Podziwiam Cię za ratowanie tych starowinek. Wkładasz w to serce :) Można rzecz, że w tej krucjacie jesteś kieszonkowym talibem, tyle, że nie wojujesz AK-47, a K-43 :))


:))


...czyżbyście szykowali jaki nalot dywanowy... jakby co to mam nadzieje, że uprzedzicie... to asfalt zwinę :złośliwiec:


pmwas napisał/a:
Kolejny bardzo wczesny GosCzasZawod wśród żywych


...to jakbym jedną z pierwszych omeg złapał... wiem... wiem... nie ta liga...

:
Spam napisał/a:

pmwas napisał/a:
Kolejny bardzo wczesny GosCzasZawod wśród żywych


...to jakbym jedną z pierwszych omeg złapał... wiem... wiem... nie ta liga...


Pewnie ! Gdzie tam Omedze do nich :P

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Może się podłączę, zeby nieco obudzić temat:


Ostatnio zmieniony przez pmwas 2013-08-09, 22:37, w całości zmieniany 1 raz
Ну, погоди! :wkurzony:
:
Pmwas gratuluję piękna sprawa :shock:

Maras68
[Usunięty]
:
podziwiam pasję i miłość kolekcjonerską... :)

a nabytku graty pifko

Spam
[Usunięty]
:
...to jest imo najpiękniejszy mechanizm z całej rodziny K-43 pifko

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.