ŻUBR - Forumowiec 2013
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Dominik napisał/a:
ważna jest metoda liczenia głosów

nono nono nono

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Apa13, plask Dominik jest po właściwej stronie, więc nie rób scen. Poza tym przecież mamy demokrację. :złośliwiec:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Cytat:
Apa13, plask


Powtarzam jeszcze raz, że Ci ta ręka kiedyś uschnie, albo sobie zwichniesz :złośliwiec:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
A każda ręka, która zostanie podniesiona przeciwko jedynemu słusznemu projektowi, zostanie odrąbana :złośliwiec:

emster
[Usunięty]
:
A który to słuszny projekt :))

:
A to prawda, że każdemu, kto zagłosuje na jego projekt, Damian dołoży gratis budyń w proszku w dowolnym smaku?
Czy to Gerlachy w ramach sprawdzenia budynioszczelności będą dawali po torebce budyniu?

:
Nas w to prosze nie mieszać :P - akurat mnie i Sylwkowi się oba prodżekty podobają. Prawdę mówiąc, to ja jeszcze nawet nie głosowałem. Zaczekam do ostatniej chwili i pozwolę żeby mnie lobbowano :złośliwiec:

:
ALAMO, skoro tak, to zróbcie mi przysługę i głosujcie na Damiana projekt - bo mnie też się oba podobają, ale Damiana bardziej ;-)

:
W temacie renderów, które znalazły się w ankiecie powiem tylko, że projekt Damiana, w którym środkowy wąż był przecięty napisami i miał kreski na sobie podobał mi się znacznie bardziej. To logo w górnej subtarczy wygląda znacznie słabiej. W nadziei, że uda się zrezygnować z grota na wskazówce i wrócić do poprzedniej wersji węży oddałem głos na Damiana :-)

Segoy
:
Santino napisał/a:
głosujcie na Damiana projekt


O to, to!

A budynia zrobicie jako zegarek nieforumowy. :))

Ostatnio zmieniony przez Michał 2013-02-24, 11:39, w całości zmieniany 1 raz
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Santino napisał/a:
głosujcie na Damiana projekt
nono
A to nie że jak jest ankieta, to okres agitacji się skończył ?
Wystarczy tego na siłę namawiania, cisza wyborcza jest :oops: :P

:
Michał napisał/a:
A budynia zrobicie jako zegarek nieforumowy.

Bardzo ryzykowna jest Twoja koncepcja dla projektu forumowca.
Część zwolenników którym podoba się "budyń" ale w zasadzie weźmie ostatecznie drugiego też może przemyśleć jeszcze swój wybór :złośliwiec:
Nie wiem jak mała minimalnie może być ta limitacja, ale żeby się nie okazało że chętnych braknie.

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Sebastian, wszyscy wiemy, ze wybor projektu wyborem, ale dycydujac informacja bedzie cena.

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Sebastian, ale o tym, że Fundacja zrobi budynia we własnym zakresie wszyscy dowiedzą się po opłaceniu projektu Damiana. Plan genialny. :złośliwiec:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.