Monster wieczorkiem
Odpowiedz do tematu

: Monster wieczorkiem
Edit: poprawiłem się. Zatem - fotka japońca



http://img706.imageshack....ge=p1130570.jpg

:
A dodam ze zdjecie swietne!

Co to za sikor?

:
...pisar - toż to Monster jak żywy :D

Ostatnio zmieniony przez Maxio 2010-02-22, 14:18, w całości zmieniany 1 raz
:
zwykły Monster;)

Blaz
[Usunięty]
:
Monstera zdjęcie piękne, ale Pisar również ma rację. :wink:



Przyjęliśmy na naszym forum trochę inny podział galerii/prezentowania zdjęć. Nie mamy miejsca na zbiorcze fotografie wszystkich zegarków. Po prostu prezentujemy zegarki w odpowiednich działach. Mógłbym więc przenieść Monstera do zegarków japońskich. :wink: Ale jeśli to ma być zbiorczy temat to przeniosę temat do galerii zegarków chińskich, choć to dziwnie brzmi. :wink: Ale od pewnego czasu rozszerzyliśmy nieco tam prezentowane tematy. :wink:

:
ok, porządek musi być. dzięki i sorki za bałaganienie:)

Sawim
[Usunięty]
:
Ze swej strony, nieśmiało, proponowałbym zamiast zdjęć "artystycznych", zdjęcia po prostu poprawne technicznie. Tak, wiem, to trudne, ale lepiej oglądać zegarek, jaki jest, niż czyjeś pseudoartystyczne "frezgibezgi" czyli "warjacje" na temat.

:
Mówisz i masz Sawim:)



http://img38.imageshack.u...ge=p1130549.jpg



pytanie jeno czy fotka poprawna technicznie...

Sawim
[Usunięty]
:
Mniam :)

:
:)

ale wydaje mi się, że na forum znajdzie się i miejsce na "zwykłe" zdjęcia (sam często poszukuję fotek nadgarstkowych przed zakupem) i na artystyczne fanaberie.. jeśli tę moją dłubaninę można nazwać artystyczną heh

Sawim
[Usunięty]
:
Tak, oczywiście, wyrwałem, się troche jak Filip z konopii (indyjskich), i prosze, nie traktuj tego osobiscie!. Po poście Blaza sądziłem, że to ogólna dysputa "na temat", a nie ocena konkretnego zdjęcia, (na którą bym sobie nie pozwolił. bo estetyk jest tyle, ilu zdjęiujących, i oceniających, przynajmniej) :D

Blaz
[Usunięty]
:
Sawim, potraktuj mój post jako ględzenie admina. :wink:

:
Sawim - przeca się nie gniewam.

Swoją drogą orientujecie się czy kt88/y60 (nicki z GMT i kizimizi) nas odwiedza? jego zdjęcia seiko 6105 po prostu powalają. Aż chce się mieć ten zegarek.

Ciekawe dlaczego internetowi sprzedawcy nie robią takich zdjęć? U Roachmana jak się widzi foty na jego www to odechciewa się kupować zegarek...

:
Ja tam bardziej lubię te artystyczne :D taki ze mnie artysta :P

Ładne zdjęcia to często kilka procent droższy zegarek, więc ja wolę kupować bez ładnych zdjęć :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.