Poprzedni temat «» Następny temat
Regulator
Autor Wiadomość
Wozu
[Usunięty]

 #31  Wysłany: 2010-01-25, 22:56   

kadarius napisał:
no to się zdziwiłem! ja za zegarek z plastikową tarczą to więcej jak $10 w licytacji bym nie dał :) ostatnio kupiłem Rolmopsa za 22 GBP który wydaje mi się fajniejszym i lepiej zrobionym zegarkiem - ale co ja się znam :)
Kolego teraz mnie zmieszałeś możesz jakiegoś linka zapodać? Najlepiej też z ebay. I co znaczy że palstikowa tarcza?
 
 
kadarius 
Ojciec Założyciel
Towarzysz Isajew


Wiek: 53
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 8157
Skąd: ZIEMIA OBIECANA
 #32  Wysłany: 2010-01-25, 23:00   

link do Rolmopsa:



http://cgi.ebay.pl/ws/eBa...e=STRK:MEWNX:IT



Poczytaj początek wątku - Svedos rozebrał tego regulatora w celu usunięcia logo i stwierdził że tarcza wygląda na plastikową. Po szczegóły pisz do niego - jako właściciel zegarka i autor wątku powie ci najwięcej.
 
 
bow 
Klon Właściciela Pola Ryżowego
Wujek/Zbok brązowy


Wiek: 51
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 14239
Skąd: Toruń
 #33  Wysłany: 2010-01-25, 23:00   

To znaczy, że jest wykonana z plastiku :D :D :D
 
 
andre
[Usunięty]

 #34  Wysłany: 2010-01-25, 23:01   

Widziałem ten zegarek na zywca i jest całkiem ładny.Nie mój styl więc nie poluję ale całkiem całkiem i jakosć tez do przyjęcia.
 
 
Wozu
[Usunięty]

 #35  Wysłany: 2010-01-26, 10:20   

Nie obrażając zacnego towarzystwa chciałby upewnić się czy ten zegarek tudzież inne tej marki nie są wykonane tak jak zegarki np. perfect?

Naprawdę nie chcę nikogo urazić tym bardziej że ja muszę mieć ten zegarek :wink: .
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #36  Wysłany: 2010-01-26, 10:23   

wozignuj napisał:
Nie obrażając zacnego towarzystwa chciałby upewnić się czy ten zegarek tudzież inne tej marki nie są wykonane tak jak zegarki np. perfect?

Naprawdę nie chcę nikogo urazić tym bardziej że ja muszę mieć ten zegarek :wink: .




Przeczytaj recenzję, bo zdaje się że Svedos robił, i sam oceń czy jakość ci odpowiada. Perfect to to na pewno nie jest, gwarantuję ci :wink:
 
 
Wozu
[Usunięty]

 #37  Wysłany: 2010-01-26, 10:37   

ALAMO napisał:
wozignuj napisał:
Nie obrażając zacnego towarzystwa chciałby upewnić się czy ten zegarek tudzież inne tej marki nie są wykonane tak jak zegarki np. perfect? Naprawdę nie chcę nikogo urazić tym bardziej że ja muszę mieć ten zegarek :wink: .
Przeczytaj recenzję, bo zdaje się że Svedos robił, i sam oceń czy jakość ci odpowiada. Perfect to to na pewno nie jest, gwarantuję ci :wink:
Przeczytałem chyba wszystko o tym zegarku jest jeszcze jeden duży post na jego temat, wygląda wspaniale i fascynaci a myślę, że większość osób na forum do nich się zalicza nie zwracają bardzo dużej uwagi na jakość, to znaczy zwracają, ale nie stoi ona na pierwszym miejscu. Przynajmniej u mnie tak jest a przed zalicytowaniem chcę dowiedzieć się o nim jak najwięcej. Do kolegi Svedos poszła wiadomość na PW.
 
 
Maxio



Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 11565
Skąd: Zielona Góra
 #38  Wysłany: 2010-01-26, 10:44   

wozignuj napisał:
...wygląda wspaniale i fascynaci a myślę, że większość osób na forum do nich się zalicza nie zwracają bardzo dużej uwagi na jakość, to znaczy zwracają, ale nie stoi ona na pierwszym miejscu.


...oj igrasz z ogniem :twisted:
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #39  Wysłany: 2010-01-26, 10:46   

Ja go miałem w rękach i oglądałem - jakość jest wystarczająco dobra. Nie ma wstydu :wink: Mnie nie podeszła koperta kształtem i sposobem ryflowania, ale jakościowo jest zrobiona OK.



I własnie my na jakość zwracamy SZCZEGÓLNĄ uwagę, i otwarcie opisujemy rózne cuda-wianki. Ostatnio na przykład zauwazyłem, że z koła naciągu w swoim Sea Gullu mógłbym pobierać próbki odcisków palca dla Laboratorium Kryminalistyki KGP :D
 
 
Wozu
[Usunięty]

 #40  Wysłany: 2010-01-26, 11:26   

Maxio napisał:
wozignuj napisał:
...wygląda wspaniale i fascynaci a myślę, że większość osób na forum do nich się zalicza nie zwracają bardzo dużej uwagi na jakość, to znaczy zwracają, ale nie stoi ona na pierwszym miejscu.
...oj igrasz z ogniem :twisted:
No i nie na darmo mam nadzieję przepraszałem zanim pytanie zadałem :wink: ? Ja jestem na etapie fascynacji zegarkami i nie zwracam szalonej uwagi na jakość wykonania. A Wiecie drodzy Bardowie każdy swoją miarą mierzy :) .
 
 
Maxio



Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 11565
Skąd: Zielona Góra
 #41  Wysłany: 2010-01-26, 12:05   

...wozignoju - nie brzmi to dobrze, ale sam sobie wybrałeś taki nick :twisted: - uwierz mi, że chińskie wyroby nie są takie jak je większość postrzega. Jeżeli chodzi o zegarki (przynajmniej te, które posiadamy) to jakoś w stosunku do ceny jest więcej niż bardzo dobra. Osobiście posiadam tylko jednego chińczyka (forumowego Parniego) i jak go pierwszy raz zobaczyłem na żywo to zbaraniałem. Za takie pieniądze, to nic lepszego nie znajdziesz. No może Seiko jeszcze się broni jeżeli chodzi o stosunek jakości do ceny (chodzi mi tutaj o tańsze modele). Co do regulatora to niech się posiadacze wypowiedzą, chociaż svedos w swojej recenzji zawarł chyba wszystko :wink:
 
 
Fazi 
Kulis Reloaded


Pies czy kot?: pies
Wiek: 59
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 35009
Skąd: Polska Pd. B
 #42  Wysłany: 2010-01-26, 12:18   

Maxio napisał:
...Co do regulatora to niech się posiadacze wypowiedzą, chociaż svedos w swojej recenzji zawarł chyba wszystko :wink:


Witam,

No wlasnie - nic dodac, nic ujac.

Chyba tylko to, ze codziennie rzucajac na niego okiem (w trakcie dokrecania, bo jakos nie ma okazji, zeby go ponosic) - milo sie robi na sercu - bierz w ciemno (tylko tak, jak wspominali poprzednicy - nie szalej z licytacja - ten model regularnie jest wystawiany 0d 0,99 USD i cierpliwie czekajac mozesz wylicytowac dobra cene...)
 
 
Wozu
[Usunięty]

 #43  Wysłany: 2010-01-26, 12:19   

Maxio napisał:
...wozignoju - nie brzmi to dobrze, ale sam sobie wybrałeś taki nick :twisted: - uwierz mi, że chińskie wyroby nie są takie jak je większość postrzega. Jeżeli chodzi o zegarki (przynajmniej te, które posiadamy) to jakoś w stosunku do ceny jest więcej niż bardzo dobra. Osobiście posiadam tylko jednego chińczyka (forumowego Parniego) i jak go pierwszy raz zobaczyłem na żywo to zbaraniałem. Za takie pieniądze, to nic lepszego nie znajdziesz. No może Seiko jeszcze się broni jeżeli chodzi o stosunek jakości do ceny (chodzi mi tutaj o tańsze modele). Co do regulatora to niech się posiadacze wypowiedzą, chociaż svedos w swojej recenzji zawarł chyba wszystko :wink:
Ze swojego nicku jestem bardzo zadowolony i noszę go z dumą!!! :wink: . Wszędzie gdzie na nowym forum jest wolny nick (z reguły jes wolny ) zawsze go wybieram :wink: . I właśnie o to postrzeganie mi chodzi. I po rozejrzeniu się na forum na spokojnie myślę, że to nie ostatni mój chińczyk. Ale jaki to forumowy Parni?
 
 
Wozu
[Usunięty]

 #44  Wysłany: 2010-01-26, 12:22   

Fazi64 napisał:
Maxio napisał:
...Co do regulatora to niech się posiadacze wypowiedzą, chociaż svedos w swojej recenzji zawarł chyba wszystko :wink:
Witam, No wlasnie - nic dodac, nic ujac. Chyba tylko to, ze codziennie rzucajac na niego okiem (w trakcie dokrecania, bo jakos nie ma okazji, zeby go ponosic) - milo sie robi na sercu - bierz w ciemno (tylko tak, jak wspominali poprzednicy - nie szalej z licytacja - ten model regularnie jest wystawiany 0d 0,99 USD i cierpliwie czekajac mozesz wylicytowac dobra cene...)
O to mi dokładnie chodzi gdzie jest ta dobra cena np. poniżej jakiej kwoty. Zegarek bardzo mi się podoba ale z drugiej strony nie chciałbym szaleć (można odłożyć na następnego chińczyka :wink: ).
 
 
Fazi 
Kulis Reloaded


Pies czy kot?: pies
Wiek: 59
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 35009
Skąd: Polska Pd. B
 #45  Wysłany: 2010-01-26, 12:23   

wozignuj napisał:
...Ale jaki to forumowy Parni?




Witam,

Taki:

http://szort.pl/7mo3t

:wink: :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum