Regulator
Odpowiedz do tematu

:
kubama napisał:
svedos napisał:
Kilka fotek do kompletu :lol: , chciałbym podkreślić także że to wersja numerowana, ciekawe czy Kuba ma taki sam numer :wink




Mam taki sam unikalny numer :wink:




Noo to pełna limitacja :lol:

:
Żadnych sanek mam dość :)

:
Fazi64 napisał:
Witam,

A mnie sie bardzo podoba - i ma zejscie na "Jebaju" - ciezko trafic w miare kokretna cene...


Witam,

A jednak sie udalo - bedzie po Nowym Roku pierwszy sikor (na dobry poczatek - mam nadzieje)...

Wozu
[Usunięty]
:
Witam Panów serdecznie.

W temacie jestem słabiutki kolekcja moja liczy zaledwie kilka sztuk na forum natknąłem się przypadkowo. Oglądam czytam i stało się zobaczyłem Go!

Zacni Bardowie rzeknijcie mi jak najprościej i najtaniej kupić takie cudo jak ten regulator. Czy on jest tak wykonany jak wygląda? Jaki jest wysoki z uszami? Mam bardzo szczupły nadgarstek a czuję że jak go nie będę miał to się w sobie zamknę :( .

Już go na ebay wyszukałem i nawet się już dla niego zalogowałem. I wybaczcie może głupie pytanie jak go wylicytuje (na razie tylko obserwuje) to płacąc przelewem przez PayPal płacę normalnie złotówkami z jakimś tam przelicznikiem?

Może ktoś chce się pozbyć tego zegarka i tanio może odkupię? Zegarek mnie przytłoczył jest wspaniały, zastanawiam się czy naprawdę jest tak dobrze wykonany na jakiego wygląda.



Z hronofilskim pozdrowieniem !

:
Niestety ja Ci nie powiem gdzie kupic.

Ale co do platnosci PayPalem to poszukaj na forum.

Temat byl juz walkowany kilkukrotnie.

Powinienes znalezc wszelkie potrzebne info.

:
opłata przez paypal polega na zapłacie w walucie licytowanej a paypal obciąża cię w PLN po przeliczeniu wg swoich średnich kursów. Przeliczniki są dość uczciwe więc można bez obaw licytować.

Jeśli nie masz jeszcze konta na paypal to samo założenie trwa dość krótko i obecnie nie trzeba mieć do niego karty kredytowej.



BTW - napisz kilka słów o sobie w stosownym wątku! :)

:
PayPal ściągnie Ci w PLN po przeliczeniu według kursu z danego dnia (zapewne obciążonym stosownym narzutem - ale nie jest to jakaś tragedia).



Popatrz w dział Linki i Adresy - jest kilku sprzedawców na Zatoce, którzy są sprawdzeni i oferują dobre sprzęty. Niestety są również czarne owce, zdecydowanie warto ich omijać szerokim łukiem.



Poza tym masz kilka sklepów, mających duże uznanie wśród kumotrów. Dwa z nich są w reklamach na górze strony. Kolejne znajdziesz na forum :)

Wozu
[Usunięty]
:
Wielkie dzięki za szybkie odpowiedzi Kumotrowie. A może ktoś z Was pokusi się żeby ebay załączyć i sprawdzić ten zegar bo tylko jeden wyszukałem i na razie za 0,99$ stoi. czy warto licytować w tej aukcji i ile zalicytować? I w ogóle ile wart jest ten zegarek tak naprawdę żeby nie przepłacić? Bo ceny czytałem i 13$ i 20 kilka? Nie powiem bo to grosze są? A ile zalicytować co by nie przepłacić?

Przedstawię się w wolniej chwili drodzy Kumotrzy.

:
Przydalby sie link do aukcji o ktorej mowisz by bylo nam troche latwiej : )

:
...na GMT ktoś szuka Regulatora - tak sobie pomyślałem, że to może Ty. Tylko tam chcą na to wydać chyba 3 tysie :wink:

:
No to wyjdź z założenia że cena rzędu 60-70 dolarów z dostawą jest całkiem akceptowalna. Czyli do 40-50 dolków możesz licytować jeśłi ci zależy :wink:

Wozu
[Usunięty]
:
Chwała Ci o potężny za link. :wink:

I niech rezerwa mocy w Twych automatach Cię nie opuszcza :wink: .

:
myślę że za wysoko nie pójdzie biorąc pod uwagę koszt wysyłki $20

:
Zdziwiłbyś się....

Niedawno widziałem, że za 68 $ poszedł (+20$ wysyłki ofc)

to zależy jak Ci zależy - licytacje u tego sprzedawcy są co 6 dni więc jak nie teraz to za tydzień... ja za przepłacanie uznałbym ponad 41 $ licytacje :) ale to moja osobista opinia (trochę sknera ze mnie :P ) :%

:
no to się zdziwiłem!

ja za zegarek z plastikową tarczą to więcej jak $10 w licytacji bym nie dał :)

ostatnio kupiłem Rolmopsa za 22 GBP który wydaje mi się fajniejszym i lepiej zrobionym zegarkiem - ale co ja się znam :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.