Nasze nadgarstki...
Odpowiedz do tematu

Kubek
[Usunięty]
:
wahin napisał/a:
Ja pitolę po raz pierwszy w życiu mierzyłem coś ze swojego ciała, prócz wagi i wzrostu :)

Słyszałem, że niektórzy mierzą sobie bicepsy, inni inne części ciała. Ale jeszcze nigdy nie słyszłem, żeby ktoś mierzył sobie nadgarstek :wink:

Jestem ciekaw jak zakwalifikowałby to jakiś Pan kozetki :wink:

Mam 17 w zwisie (oczywiście ręki) :P


a ja musiałem zmierzyć jak mi się bransoleta zacisnęła na nadgarstku niemal na zawsze :) i wyszło 20 a sprzęt miał 18 - dało radę zapiąć. Coś chiba tłusto jest czy jak? :mrgreen:

:
Tłusto panie bym rzekł...lub może tak ciut ponad przeciętność : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
W związku z wielkością forumowca składam zobowiązanie zwiększenia fi swojego nadgarstka ;)

PS.
Czy zna ktoś jakieś ćwiczenia na nadgarstek :P co by masy przybyło?

Kubek
[Usunięty]
:
jasne, schabowy z kapustą i zasmażka oraz nieco piwa- wynik murowany :)

:
widzialem taki silowniczek na sprezynki odpowiedni dla szermierzy i sztangistow ,bokserow ..mozna podpakowac nadgarstek

:
e, na moje to nadgarstka nie da się zwiększyć - wypróbowane empirycznie
ALE
rośnie przedramię, a to już plusik;)

Arek
[Usunięty]
:
panowie, samych nadgarstków raczej nie da się zwiększyć, bo to zależy nie od mięśni a od kości. Jeśli jest grubokościsty to będzie miał duże nadgarstki, jeśli ktoś jest jak ja chudokościsty, to niestety :roll: Co do cwiczeń przedramion, pompki na pięściach (należy pamiętac o odpowiednim ustawieniu dłoni) nawijanie ciężaru na rurkę albo jakiś patyczek :wink: Rudolfowi za pewne chodzi o taki dzynks:



mam to u siebie w sklepie ale jeszcze nie testowałem, z resztą takie same cwiczenie można wykonac mając talerze do sztangi

:
Arek napisał/a:
Rudolfowi za pewne chodzi o taki dzynks:


I gdzie się go wkłada?

Arek napisał/a:
.. z resztą takie same cwiczenie można wykonac mając talerze do sztangi


A jakieś inne talerze można użyć?

Kubek
[Usunięty]
:
no i nareszcie coś dla prawdziwych facetów :) :) A gdzie ulokujemy tematy o samochodach i kobietach???? :)

:
a ja jade ze zwykłą sztangielką na przedramiona..do sztangi za bardzo mi się dziecko dobierało i w piwnicy się kurzy..

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.