Nasze nadgarstki...
Odpowiedz do tematu

:
zawsze miałem kompleks chudego nadgarstka, ale wice , ze przy 17,5 cm na ciasno nie jestem osamotniony.

Długo nosiłem kwarcowego atlantica seabase 42mm w uszach, 38 mm z koronka i grubego ledwie na 7mm - zdawał się być idealny, podobnie jak poljot de luxe który ma praktycznie identyczne wymiary a przez wypukłe szkielko wydaje sie jeszcze delikatniejszy.

W tej chwili idealem wydaje mi sie atlantic WM - 42/40/10,5 mm - zwróćcie uwagę jak mała jest różnica między wymiarem w uszach a w koronce. Przy tym średnica szkła to 34 a koperty na lini 8-2 36mm czyl tylko 1mm koperty.

Jest mi z tym zegareczkiem dobrze.

Monstrualny wydaje sie Aviator który ma 51/47/13 mm - bez koronki 43mm wydaje mi sie że to dla mnie MAX.

Teraz czekam na Parnisa , moze się ze swoim wymiarem nie przyjąć.



Pasek zapinam nie ciasno nie luźno tak mniej więcej na 19-19,5 cm

:
Ha - 17cm, czyli dolna strefa stanów średnich.



Ale, spoko - dziś mierzyłem Breitlinga Seawolfa (44mm) i daje radę - tzn dawał by, gdyby nie jego grubość... Jest świetnie wyprofilowany, idealnie leży. Ale wyleczyłem się z niego, właśnie przez grubość, nie średnicę. No i dobrze, po cholerę mi WR 3000m, idiotyzm :wink:

:
Tak sobie mysle, ze obwód to jedno a ksztalt nadgarstka to drugie - plask i pozwala na stosowanie wiekszych zegarkow - dobrze dumam?:wink:

:
Dobrze chyba - ja mam właśnie dość płaski.

EDIT - Spinner, jak zrobiłeś tę zwykłą emotkę, mi wychodzą takie kaszaloty.

:
to mój nadgarstek mimo tych niespełna 18 cm jest płaski i szeroki 47mm dobrze leży

Spinner masz rację wszystko zależy od budowy nadgarstka

Darecki
[Usunięty]
:
bEEf czy to przez tego Breitlinga na chwilę zapomniałeś o Rolku Milgauss 'ie ?? Czy to nie ty? :D

:
To ja zapomniałem o Milgausie, ale nie z powodu Brajtka, ino czego innego. Boję się wypowiadać Imienia Tego Sikoru. To Zło. A imię mu Ostatni w Godzinie Wizji. Od dzisiaj przerzucam się na pasztet z biedronki i ciułam. Trochę zejdzie, ale jak pisałem do Spinnera, kwestia priorytetów :wink:

Darecki
[Usunięty]
:
No powiedz co Cię tak zastrzeliło na chwilę?????? :wink:

:
No mówię, Ostatni w Godzinie Wizji :wink:



Koniecznie ten, koniecznie z rocznym kalendarzem.

Ja wam mówię - omijać łukiem.

Darecki
[Usunięty]
:
Ja bym brał Milgaussa ;0 mógłbym patrzeć godzinami na ą fotkę






:
Ech... (długie westchnięcie). Życzę sobie, obym w przyszłym roku tylko takie problemy miał :wink: Dobra, bo to OT i w dodatku mało chiński :) Dało by się to przenieść może do Wish-listy, drodzy modzi?

:
...Miglanc jest w dechę. Jak nie Rolex normalnie

Ostatnio zmieniony przez Maxio 2010-02-22, 14:20, w całości zmieniany 1 raz
:
"Miglanc Wieczna Ostryga" :wink:

:
Wracamy do tematu nadgarstków!



http://www.bodybuilding.com/fun/drobson207.htm



znajdziecie niżej w tekście kalkulator "idealny grek" - stworzony wg greckich wytycznych odnośnie proporcji ciała. A wszystko obliczane na podstawie obwodu nadgarstka.

No i wyszło mi, że w bicepsie powinienem mieć jakieś 45 cm...troszkę jeszcze brakuje hehe

:
Darek - jak się na zdjecie mógłbyś patrzeć godzinami, to sobie zdjęcie opraw i na ścianie zawieś :wink: - tanio i wygodnie :lol: ...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.