Citizen Promaster NY0040-09E
Odpowiedz do tematu

: Citizen Promaster NY0040-09E






Fotki i pytanie, myślę o zmodowaniu tego zegarka (tarcza, pierścień wokół niej, może wskazówki) nie wiecie, gdzie szukać takich części ?

Ostatnio zmieniony przez teston 2012-10-08, 14:11, w całości zmieniany 1 raz
:
Tomek z tego co słyszałem to bedzie cieżko , były głosy że nie robią częsci do modowania citków , mam nadzieje że sie to już zmieniło.

:
Trudno, jak go zobaczyłem w naturze to i do modowania nie tak pilno.

Arek
[Usunięty]
:
Hotwax, a ja nie dawno słyszałem że wskazówki od Seiko pasują

:
To jest bardzo dobra wiadomość bo ten zegarek może być bardzo wdzięcznym obiektem do modowania

:
Bez modowania jest śliczny :)

:
Ja bym tam nic nie ruszał - niech się dobrze nosi :)

Arek
[Usunięty]
:
Tak, zdecydowanie przyjemniejszy niż NY-2300, tylko nie mam pojęcia o co chodzi z tą koronką :?

:
Dziękuję za słowa uznania i obiecuję nie popsuć zegarka nieprzemyślanymi "ulepszeniami" zwłaszcza, że jak piszecie o części raczej będzie trudno.



Zimny napisał:
Tak, zdecydowanie przyjemniejszy niż NY-2300, tylko nie mam pojęcia o co chodzi z tą koronką :?


A czytałeś "Króla Szczurów" ? Takie umieszczenie koronki może dawać właścicielowi taką samą frajdę jak opisany w książce sedes :twisted:

Blaz
[Usunięty]
:
Części do modowania Citków już ktoś produkuje. Jak znajdę linka do tych części to tu wkleję. A modowanie to kwestia indywidualna. Ja np. troszkę bym go jednak zmodował. :wink:

:
Jak znajdziesz linka do części to pomyślę. Tyle że zegarek świeci jak głupi, jeszcze rano daję się bez problemu odczytać godzinę więc z drugiej strony szkoda tego ruszać.

:
Swieci, swieci :wink: :









a wskazówki do 8200 (bo to chyba taki werk?) np.



http://shop.ebay.pl/tryab...odkw=&_osacat=0

:
A i owszem 8)


:
Dobra, buzi Wujkowi Spinnerkowi dasz przy okazji :P

:
Mus to mus :?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.