FOKA at finish
Odpowiedz do tematu

:
moja też do mnie dopłynęła. bardzo dziękuję

:
Moja po 2 dniach ok +1 sekundy, ale to prawie niemierzalne.
Zauważyłem, że po nocy (leży na półce) lekko przyśpiesza, a rano po założeniu i kilku wymachach :) wraca do tego +1. Na razie 2 dni tak, ale obserwuję :)

Pozdrawiam
Lastrad
:
Moją bujam w rotomacie już jakieś 1,5 tygodnia - w międzyczasie zakładając raz poraz i ma przez ten cały okres - 10 sekund :))

World Wide Watches
:
Sobie kufa zawody zrobili...Foczki były regulowane w przedziale od 0 do +10 sekund na dobę i każdy ma jak mu się trafiło..jednemu 0, drugiemu 5 trzeciemu 10...noooo max 8 sekund na dobę.

:
Svedos napisał/a:
Sobie kufa zawody zrobili...Foczki były regulowane w przedziale od 0 do +10 sekund na dobę i każdy ma jak mu się trafiło..jednemu 0, drugiemu 5 trzeciemu 10...noooo max 8 sekund na dobę.


urwa - zaś mam odsyłać...

moja robi 20 sek dziennie - zwalmy na kuriera

:foch:

Ostatnio zmieniony przez mazok 2013-03-08, 22:50, w całości zmieniany 1 raz
:
Svedos napisał/a:
Sobie kufa zawody zrobili...Foczki były regulowane w przedziale od 0 do +10 sekund na dobę i każdy ma jak mu się trafiło..jednemu 0, drugiemu 5 trzeciemu 10...noooo max 8 sekund na dobę.


To sem tym razem dobrze trafił... :D

World Wide Watches
:
mazok, prawidłowy zakres pracy ST 25 deklarowany przez producenta to -10/+55s na dobę.

:
Svedos - ja to wiem, tylko wszystkie cztery st25 jakie posiadam są raczej w tym górnym zakresie i czytając jak chodzą innym czuje lekki zawód i tyle

:
Ja tam nie zwracam uwagi na dokładność chodu. Bardziej mnie martwi, że koronka chce mi odciąć dłoń od nadgarstka :))

Time is meaningless, and yet it is all that exists.
:
Maro66 - mam to samo :)
Myślę o splanowaniu jakoś tej krawędzi... może dremelkiem?

Ostatnio zmieniony przez mazok 2013-03-08, 23:06, w całości zmieniany 1 raz
:
Jakieś niewymiarowe nadgarstki macie hmmm U mnie koronka luz, nawet nie dotyka nadgarstka... :/

:
17,5cm - taki damski :)

kamboras
[Usunięty]
:
FOKA do mnie wróciła, ale bez teleskopów. To dla mnie kłopot, ktoś ma ją dziś ode mnie dostać ( już się cieszy ) a ja nie mogę założyć paska. :głową w mur:

Gerlachy, przyślecie teleskopy ?

:
kamboras napisał/a:
FOKA do mnie wróciła, ale bez teleskopów. To dla mnie kłopot, ktoś ma ją dziś ode mnie dostać ( już się cieszy ) a ja nie mogę założyć paska. :głową w mur:

Gerlachy, przyślecie teleskopy ?


a prosili aby słać bez teleskopów.... plask

:
No prosili ...
kamboras, pewnie że wyślemy - tylko że dopiero w tygodniu dojdą hmmm
Może ktoś z chlopakow z Wuwy poratuje kulegę ? Oddamy ! :-)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.