FOKA at finish
Odpowiedz do tematu

:
kamboras jak możesz podjechać na Białołękę to zapraszam :)
Ja niestety dzisiaj nie mogę jeździć samochodem, bo wczorajszy wieczór minął mi na czytaniu lektur w doborowym towarzystwie ;)

Pisz PW jak się zdecydujesz.

" Idiotów generalnie jest mało na świecie, ale są tak sprytnie porozstawiani, że co rusz któregoś spotykamy :wink: "
kamboras
[Usunięty]
:
Dzięki, Gerlachy fajne chłopaki są :)
Wszystko dało się przesunąć na przyszły tydzień więc spokojnie sobie poczekam.
No to za tydzień ja będę czytał w zacnym towarzystwie :))

:
Troszkę z innej beczki ... :(

W jaki sposób można zgłaszać problemy z FOKĄ, bezpośrednio do G.Gerlach (mail na adres firmowy) czy za pośrednictwem forum, na PW do któregoś z Kumotrów ?

Mam pewien kłopot z moją 074. :głową w mur:
Problem zauważyłem zaraz następnego dnia po odbiorze (26.02) ale chciałem się przekonać czy nie zniknie gdy zegarek się "dotrze" ...

:
Opisz Svedosowi co jest grane i ustalcie wizytę u doktora :-)

:
Zaba, a jak duży to problem? ;) Pytam z ciekawości, bo też mam ;)

:
Hendrix89, problem podobno niezbyt duży ;)

Chodzi o datę - nie przeskakuje kompletnie, po zmianie nowa nie jest całkowicie widoczna a w dole okienka nadal widać fragment poprzedniej, tak jakby "coś" blokowało koło datownika.

W poniedziałek wysłałem zegarek do Svedosa, wczoraj dostałem wiadomość że FOKA już jest zdrowa i w piątek będzie w drodze powrotnej :))

:
Zaba napisał/a:

W poniedziałek wysłałem zegarek do Svedosa, wczoraj dostałem wiadomość że FOKA już jest zdrowa i w piątek będzie w drodze powrotnej :))

czyli najnormalniejsze zachowanie GG :))
Mi spadł Sokół na podłogę, napisałem, wysłałem, naprawili, odesłali .... pifko

I co z tego że to kopia . Po świecie chodzi kilka miliardów kopii i nikt raczej na to nie narzeka
:
Staszek sokol to ptica, to jakim sposobem spadl :))

:
Grizzly napisał/a:
Staszek sokol to ptica, to jakim sposobem spadl :))

relaksował się..........
na serio to zakładałem na rękę i tak jakoś nie zapiąłem i tak jakoś rypnął na ziemię i tak jakoś wahnik poszedł się paść ....
I okazuje się że z latającym Sokołem to on ma dużo wspólnego.
Może latać
Jak najbardziej -ale pod warunkiem że jest u mnie na nadgarstku.
Wtedy poleci z każdej wysokości

I co z tego że to kopia . Po świecie chodzi kilka miliardów kopii i nikt raczej na to nie narzeka
:
Pewnie sie naczytał biedak :D

:
No ja ze Svodosem również jestem dogadany :) Tylko nie mam czasu zapakować foki w karton i wysłać :) Trzeba ją trochę nasmarować

:
A moja FOKA była intensywnie testowana przez dwa dni na basenie. Test zaliczony :)

" Idiotów generalnie jest mało na świecie, ale są tak sprytnie porozstawiani, że co rusz któregoś spotykamy :wink: "
:
Bronek napisał/a:
Test zaliczony

Znaczy WR 3 ma :))

:
Bronek napisał/a:
A moja FOKA była intensywnie testowana przez dwa dni na basenie. Test zaliczony :)


O, to tak jak mój jeden stary "rzekomo nurek". Też znakomicie zaliczył test.
Tej wody co nabrał za cholerę nie chciał wypuścić :P

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Zaba, aaa, myślałem, że minimalnie spieszący problem ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.