Budżet na forumowca 2013
Odpowiedz do tematu

:
Michał, skąd wiesz, że nie ma szans na zakładany budżet?

A w kwestii ankiety, to Słoniu zrobił sobie tą ankietę informacyjnie bardziej.
Nigdzie nie było mówione, że jej wyniki są jednoznacznie wiążące.

Edit: Ptaku - już zostało udowodnione wcześniej, że wyniki tej (jak i właściwie każdej innej) ankiety można interpretować na wiele przeróżnych sposobów.

;-)

:
Ptaku, jak Iks pisal - ankieta jest pro forma.

Ktos wpadl na pomysl - kostka chrono byczek. Wiec takie projekty sa robione. Jak beda finalne to bedzie wycena i wtedy siedowiemy ile bedzie chetnych. Jak za malo, to zapewne bedzie zmiana planow i albo uszczuplanie projektu albo robienie czegos innego.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
OK dzieki za wyjasnienia, teraz ja ponial jak to tu dziala.

:
Santino, plask napisalem, ze sie nie znam? Napisalem. Napisalem "imo"? Napisalem.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Ptaku napisał/a:
Z czego 92 osoby deklarowalu kwoty +-1000zl.


Wszystko zależy od interpretacji :))

Santino napisał/a:
Widać z tego, że najwięcej głosów ma opcja 1000-1200 zł.

Wg. moich obliczeń, 44% osób głosujących opowiedziało się za zegarkiem powyżej 1000 zł (w tym 11% nawet więcej niż 1200 zł ;-)


dacula napisał/a:
...a więc wyszło, że akceptowalna przez 81% osób to kwota 1000 zł :!:


dacula napisał/a:
faktycznie można też przyjąć wersję, że 1200 wygrywa 45+16/134=46%


itd. :))

Zresztą IMO ankieta z kwotami przed wyborem typu zegarka była kompletnie z du*y, część osób głosowała na '800' myśląc o prostym garniturowcu, ja zagłosowałem na +1200 myśląc o czymś bardziej wypasionym od Foki nawet, a za garniturowca np. nie dałbym nawet połowy tej kwoty, bo w ogóle bym go nie kupił :)) Myślę, że teraz kiedy krystalizuje się wizja bulheada z mechanicznym chrono, ankietę możnaby powtórzyć, bo może się okazać, że projektujemy dla sztuki, a ludzie tego nie kupią po prostu. ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Ten Byk tak mi sie podoba ze gdyby byl za drogi to bym nawet skusil sie na kwarca.

Ostatnio zmieniony przez Ptaku 2013-02-06, 15:43, w całości zmieniany 1 raz
:
Ptaku, nie bluźnij, bo jeszcze ktoś usłyszy plask

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.