Budżet na forumowca 2013
Odpowiedz do tematu

:
shi_ra napisał/a:
A iżby zupełnie precyzyjnym być większość - rozumiana jako 50% plus 1 - określiła budżet w zakresie do 1000 PLN. Rozumiem naturalnie, iż większy budżet = większe możliwości, ale jak słusznie określił kolega winter - jeśli już teraz w zasadzie zaczynamy odbiegać od wyników ankiety, to po co ona była?


Idąc takim tokiem rozumowania, to większość również rozumiana jako 50% plus 1 określiła budżet w przedziale 800-1200PLN. Mało tego, taka większość jest liczniejsza niż Twoja :P

Prawda jednak wyjdzie po tym, jak kumotrzy z umiejętnościami opracują wzór a kumotrzy z możliwościami określą cenę :D

Pozdrawiam
Lastrad
:
Chętnie się zapiszę :) - a gdzie podziało się 2 % głosów ???? głosowanie daje 98 % ;)

Człowiek uczy się całe życie a głupi umiera
:
Uplift napisał/a:
Chętnie się zapiszę :) - a gdzie podziało się 2 % głosów ???? głosowanie daje 98 % ;)


Pewnie zapodziało się w ułamkach procenta, zaokrągleniach i innym bilonie.
A zapisywać się? Na co? Przecież jeszcze nie ma nawet projektu.

pozdrawiam
Narfas

:
Czy coś już wiadomo, chociaż w przybliżeniu , jaka będzie cena .
I mam nadzieję na system ratalny tzn. taki ze daję część kasy ,powiedzmy w dwóch , 3 ratach na zaliczkę a jak będzie Żubr gotowy to dopłacam brakującą część i czekam na przesyłkę.
Tak było chyba już praktykowane .
Podgrzewam temat bo może są już jakieś wstępne wewnętrzne Gerlachowe ustalenia z którymi się mogą podzielić

I co z tego że to kopia . Po świecie chodzi kilka miliardów kopii i nikt raczej na to nie narzeka
:
Na razie to chlopaki nie skonczyli jeszcze etapu projektu - dajmy im w spokoju pracować :-) Potem będziemy liczyć ;-)

:
staszek, to nie są tanie rzeczy... ;-)

:
Santino napisał/a:
staszek, to nie są tanie rzeczy... ;-)

trudno, nerki też w cenie :popcorn:
A na serio to pisałem po to by uwzględnić jakikolwiek budżet.
A że muszą to być przedpłaty to mus dla mnie. Bo mnie się kasa nie trzyma - tyle zegarków po drodze może się przydarzyć że głowa boli. A forumowiec , mimo że chrono to do mnie przemówił nagle .

I co z tego że to kopia . Po świecie chodzi kilka miliardów kopii i nikt raczej na to nie narzeka
:
staszek, Ale to nie jest ostateczny projekt jeszcze.
Może będą jeszcze inne opcje ;-)

:
staszek, na okraglo licz 2k, to co zostanie przepijemy we Zgierzu. :złośliwiec:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Staszek ja sie nie znam bo nowy tu jestem, ale po cos ta ankieta byla robiona. Tak wiec koszt masz podany w wynikach ankiety.

:
Ptaku napisał/a:
po cos ta ankieta byla robiona


pro forma :)) :D

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
Ptaku napisał/a:
po cos ta ankieta byla robiona


pro forma :)) :D


O to, to. :))

Ja sie nie znam, ale imo zrobienie kostki chrono w budzecie do 1.2 k jest abstrakcja.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
To w takim razie po co byla robiona ankieta i po co ludzie pracuja nad projektami skoro one nie maja szans.

:
Ptaku, projekty maja szanse, zakladany budzet ich nie ma ;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Mi projekt bardzo sie podoba, ale tak sobie patrze i w ankecie bralo 134 userow udzial. Z czego 92 osoby deklarowalu kwoty +-1000zl.
Nie znam sie na kosztach ale jesli taki zegarek ma wyjsc na koncu +100% zakladanej w ankecie ceny to mysle ze moze byc klopot z chetnymi.
Ja rozumiem ze nikt nie jest w stanie bez projektu oszacowac kosztow, ale jakies widelki chyba mozna skalkulowac.
Tak wiec po co projektowac Ferrari jak mam budzet na Opla.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.