Budżet na forumowca 2013
Odpowiedz do tematu

:
zafop, a Steinhart?

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Głos poszedł ;)

:
Michał G. napisał/a:
zafop, a Steinhart?


jaki?

zyj terazniejszoscia
:
+1
:))

pozdr,
Rafał
:
i ja dorzuciłem się do głosu ogółu.

I podobnie jak przedpiscy – do wodotrysków, przyspieszaczy, zderzaczy i zaginaczy gotowym dopłacić :))

pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
:
I ja

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Zagłosowałem, i też jestem gotów dopłacić do zderzacza hadronów. Jest dość oczywiste, że im wyższa cena tym mniej chętnych, a im więcej bajerów tym więcej chętnych.

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
slamacek napisał/a:
do wodotrysków, przyspieszaczy, zderzaczy i zaginaczy gotowym dopłacić

Zinajda napisał/a:
też jestem gotów dopłacić do zderzacza hadronów

Jak wszyscy, to i babcia też :))
Jeżeli projekt będzie fpytke to troszkę się budżet ponaciąga cool

:
Poszło, popieram opcję z ratami jak w Foce.

:
A tak BTW - do kiedy ankieta wisieć będzie?

:
shi_ra napisał/a:
A tak BTW - do kiedy ankieta wisieć będzie?


+1

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
W mojej opinii powinna wisieć przynajmniej 7 dni aby wszyscy zainteresowani mogli oddać głos. Już co prawda rysuje się nam przedział o który możemy zapytać wstępnie gerlachów - tj. 800-1200 i sprawdzić jakie projekty mieszczą się w tym przedziale. Następnie widziałbym ankietę już bazującą na projektach kopert z dopiskiem orientacyjnej ceny za jaką dany projekt jesteśmy w stanie zrealizować dzięki czemu zwolennicy tańszej/droższej opcji mogli by się "doprecyzować".

Ale to jest tylko moja wizja. Osobą prowadzącą powinien zostać jak ostatnio Dominik, który ma już doświadczenie przy realizacji tego typu projektu. Piszcie też wasze "propozycje i uwagi" - w końcu to nasz forumowiec :))

:
zgodnie z głosem ludu :))

tygrys sypia czasami
:
Do przyszłej niedzieli wieczorem? To chyba wystarczająco czasu, aby wypowiedzieli się wszyscy zainteresowani?

hrg.pl
:
No może jeszcze lepiej - tylko ja nie mogę edytować opcji ankiety więc poprosiłem Santino o to. Dominik, jak możesz to ustaw do przyszłej niedzieli.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.