Kradzież zegarków
Odpowiedz do tematu

:
Ciniol napisał/a:
Na spokojnie zrób resume osób które oprócz tego że wiedziały to mogły się domyślić. Agent ubezp. z którym rozmawiałeś o ubezpieczeniu domu lub zadałeś pytanie czy ubezpieczenie obejmuje też kolekcje zegarków, monterzy alarmów, pani sprzatajaca chałupę która widzi gdzie odkładasz zegarki, sąsiedzi którzy mogą przez niezasłoniete okno widzieć co się dzieje w domu itd. A zegarki jak wszystkie cenne rzeczy trzeba trzymać imo rozdzielone po paru absurdalnych miejscach. Nie uchroni to przed kradzieżą ale zabierze czas potencjalnemu kradziejowi


w pełni się zgadzam z Ciniolem.
Znam też taką historię sprzed lat ze swojej rodziny, kiedy kilkanaście lat temu zginęły kosztowności - okazało się, że byli w to zamieszani najbliżsi przyjaciele rodziny. Tak więc trzeba być bardzo wstrzemięźliwym w chwaleniu się co się posiada etc.

Trzymam kciuki i życzę, aby jak najszybciej kolekcja wróciła do właściciela!

zyj terazniejszoscia
:
przykleiłem i jak koledzy - będę wypatrywał

Woytec60
[Usunięty]
:
Wyrazy współczucia Bosson :mad:
Numery zapisane, tez będe zwracał uwage gdzie tylko się da.

Cichy
[Usunięty]
:
Deco79 napisał/a:
Dziwni złodzieje, zadać sobie tyle trudu by ukraść coś co jest niesprzedawalne - bo przecież nikt nie kupi:
Steinhart Aquarius stal nr 19/33
PZL`ka nr 24/70
ORP Dzik 33/300
ORP Sokół 33/100


Jak nie kupi. Ja np. nie znając sprawy rzuciłbym się na PZLkę jak pies na kiełbasę, gdyby np. wypłynęła na Allegro.

Jakbym coś zauważył dam znać.

:
Dołączam się do akcji - bacznie obserwuję allegro!

Współczuję Bosson, mam nadzieję że gdzieś wypłyną te zegareczki!

Spam
[Usunięty]
:
...o qfa ... Bosson straszliwie wujowo...

...tak z niezdrowej ciekawości... wszystkie zegarki trzymasz razem? czy porozkładane, że wzięli tylko część?

:
wzięli tylko część.. rotomat nie mieścił mi się do sejfu niestety . Te zegarki z rotomatu nosiłem najczęściej. Reszta zabezpieczona i nic im się nie stało. Zastanawiamsię nad kasą pancerną do której rotomat już wejdzie ...100% pewności nigdy nie ma ale w 2 min. już się nikt nie dobierze.
Pozdrawiam

Bosson
:
Współczuję szczerzeBosson, będę miał oko na aukcje internetowe.

:
Ło matko, Bosson, współczuję. Ale na pewno się znajdą, zbyt rzadkie i charakterystyczne. Będziemy wypatrywać do bólu.

"Sracz był oddalony od wyra, szło się w deszczu. Gówniane to były czasy."

Jan Oborniak
:
Przyłączam się do akcji i współczuję, Bosson...

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Ciniol napisał/a:
Na spokojnie zrób resume osób które oprócz tego że wiedziały to mogły się domyślić. Agent ubezp. z którym rozmawiałeś o ubezpieczeniu domu lub zadałeś pytanie czy ubezpieczenie obejmuje też kolekcje zegarków, monterzy alarmów, pani sprzatajaca chałupę która widzi gdzie odkładasz zegarki, sąsiedzi którzy mogą przez niezasłoniete okno widzieć co się dzieje w domu itd. A zegarki jak wszystkie cenne rzeczy trzeba trzymać imo rozdzielone po paru absurdalnych miejscach. Nie uchroni to przed kradzieżą ale zabierze czas potencjalnemu kradziejowi

Dobrze napisane, zrób na spokojnie listę podejrzanych, może podpowiesz coś Policji.

:
Bosson według mnie są 3 drogi poszukiwań, 1)zegarki poszły do pasera i ten je pcha dalej komu się da-tu może być ciężko, 2)złodziej sprzedał je do lombardu lub czegoś podobnego, więc trzeba trochę pośmigać po podobnych przybytkach udając klienta , no i wiadomo aukcje- jeśli opcja nr.3 to musi wcześniej czy później wypłynąć, nie ma siły.

:
A nie pomyślałeś, że to mogło być na zlecenie ?
I ktoś ma to wszystko w domku, tylko dla siebie ?
Trochę czasu minęło i nic nie wypłynęło....
hmmm

:
pomyślałem, ale jest to najmniej prawdopodobne, więc zapodałem najczęstsze warianty

:
Ruszyło się coś w tej sprawie ?

"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.