Kradzież zegarków
Odpowiedz do tematu

:
Dziękuje wam wszystkim za chęć pomocy. Skradziono tylko zegarki . Wiedzieli co gdzie i jak. W domu był alarm,5 m !! od domu mieszka moja siostra , która po usłyszeniu alarmu zaraz podbiegła i ich widziała jak uciekają. Mieli 2 min na całą akcję. Najgorsze że grupa osób która wiedziała gdzie są zegarki to praktycznie sama rodzina :głową w mur: . Koszmar.
Bosson

Bosson
:
:shock:

Segoy
Blaz
[Usunięty]
:
Ukradli dwa absolutne unikaty (PZLka i limitka Steinharta) plus numerowanego Dzika i Sokoła. Jeśli nie przeczytają o tym na forum (bo kto wie czy nie przeglądają teraz w poszukiwaniu informacji) i wystawią je na sprzedaż na allegro, to strzelą sobie samobója. A allegro to w sumie jedyna droga, bo przecież w lombardzie nikt im tego nie kupi, bo się po prostu nie zna.

:
Blaz, pozostaje ebay i jakieś lokalne bazarki.

Dlatego trafne jest powiedzenie, że z rodziną to najlepiej wychodzi się na zdjęciach. Tym bardziej współczuje.

Ostatnio zmieniony przez szablix 2012-11-02, 14:33, w całości zmieniany 1 raz
:
Współczuję i trzymam kciuki, będę lookał...:-\

GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
:
Dlatego musimy obserwować.

Sylwek
[Usunięty]
:
Bosson, no to tym sposobem wiesz aż za dużo , mam nadzieję ,że nasza dzielna Policja jak najszybciej dotrze do złodziei ..

Blaz
[Usunięty]
:
Ebay? Może. Choć wbrew pozorom nie jest to znany i popularny sport. Bazarki? Nie, w to nie wierzę. Za butelkę wódki się takich zegarków pozbywać?

:
współczuję.

zegarki są charakterystyczne i wyglądają na drogie, więc albo na zamówienie, albo wyjdą prędzej czy później.

Ostatnio zmieniony przez pr00 2012-11-02, 14:38, w całości zmieniany 1 raz
:
Dziwni złodzieje, zadać sobie tyle trudu by ukraść coś co jest niesprzedawalne - bo przecież nikt nie kupi:
Steinhart Aquarius stal nr 19/33
PZL`ka nr 24/70
ORP Dzik 33/300
ORP Sokół 33/100

Seiko: 6105-8110, SBDX001, 6306-7000
Citizen: Signature Grand Classic NB0046-51L
AEVIG: Huldra Blue
Casio: G-9300
:
Współczuję i dołączam się do obserwacji.

Pozdrawiam
Waldek
:
Zastanawiam się czy nie zrobić akcji ze stopkami znów - ale ten kij ma dwa końce. z jednej strony ktoś szukając informacji o zegarku który ma kupić to znajdzie, ale z drugiej strony, nie wiemy czy mu ten fakt będzie przeszkadzać, lub też złodziej się wystraszy i one wtedy nie wypłyną, pójdą w lombardzie.
Ale gdybyś chciał Bosson - to moja stopka jest do dyspozycji ;-)

Sylwek
[Usunięty]
:
Deco79, wbrew pozorom może być sprzedawalne, to po raz , a po dwa : przecież Bosson określił dokładnie ,kto znał stan jego kolekcji i jej umiejscowienie .,,,,


tak na marginesie mamy tu do czynienia z pieknym dowodem na to ,że tam gdzie przewija się jakakolwiek wartość finansowa należy mieć ograniczone zaufanie nawet do członków rodziny , a także kontrahentów (vide sprawa Santino)

pozdrawiam i lecę do jakiego sklepu

Blaz
[Usunięty]
:
ALAMO napisał/a:
Zastanawiam się czy nie zrobić akcji ze stopkami znów - ale ten kij ma dwa końce. z jednej strony ktoś szukając informacji o zegarku który ma kupić to znajdzie, ale z drugiej strony, nie wiemy czy mu ten fakt będzie przeszkadzać, lub też złodziej się wystraszy i one wtedy nie wypłyną, pójdą w lombardzie.
Ale gdybyś chciał Bosson - to moja stopka jest do dyspozycji ;-)


Na amerykańskim forum latarkowym, gdzie nabyłem mojego latarkowego Graala, ktoś zgłosił kradzież. Latarki te są również limitowane i numerowane. Zrobili spis (oczywiście dobrowolny) właścicieli latarek wraz z numerami. Gdy latarka była sprzedawana to były właściciel zobowiązany był do zgłoszenia zmiany wpisu właściciela.

Zastanawiam się czy nie zrobić tak z np. PZLkami, bo to łatwiej. Większość jest na naszym forum. I wtedy łatwiej by było w ogóle orientować się w losach PZLki i wyłapać felerny numer.

:
ALAMO napisał/a:
Zastanawiam się czy nie zrobić akcji ze stopkami znów

Krzychu, można, tylko tak jak piszesz, może mieć odwrotny skutek, chyba żeby zrobic tak jak pisze Blaz, spis PZL'ek, sprzedajesz zgłaszasz.
Tylko co z pozostałymi zegarkami.

Ostatnio zmieniony przez wielebny 2012-11-02, 15:06, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.