FOKA at finish
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Ciniol, ja jeszcze swojej w reku nie miałem, a już się szykuje :(

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Apa łapiesz sie do naszej bandy :)) a czekaj może się nie łapiesz - jaki masz numerek, bo w kiblu byłem

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-11-05, 20:31, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ciniol,
"a czekaj może się nie łapiesz - jaki masz numerek, bo w kiblu byłem"
Nie rozumiem co ma piernik do wiatraka, weź mi wyjaśnij.
Ja mam chyba 44, ale ja go jeszcze na oczy nie widziałem, bo zdecydowałem się w niedziele i udało mi się dostać egzemplarz zapasowy :))

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
A jego imię 44 :D
I graty Apa, bom nie pogratulował jeszcze pifko

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
nr 44 widział pierwszy właściciel - to że ty nie widziałeś to trudno ;)
Do bandy przyjmujemy tylko tych z nr 92 i wyżej którzy mieli mieć wysyłkę od poniedziałku.
Wiesz że cię lubie miśku ryśku ale zasady to zasady, sorka.

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-11-05, 20:49, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Heh, w sumie to 3 numery więcej i bym nie musiał teraz odsyłać :D

:
Nie to nie, bez łaski :P :P :P

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Przekonałeś mnie jesteś git i możesz się z nami kumplować :))

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Hanys i Warszawiok? facepalm
Co za mezalians. Przecież Wy nie lubicie Warszawy i się z Warszawiokami nie kumplujecie :złośliwiec:

:
Hendrix89 napisał/a:
się z Warszawiokami nie kumplujecie

Plotki pomówienia :)

:
Hendrix89 napisał/a:
Hanys i Warszawiok? facepalm
Co za mezalians. Przecież Wy nie lubicie Warszawy i się z Warszawiokami nie kumplujecie :złośliwiec:


My się z Zagłębiakami nie lubimy :złośliwiec:
;)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ciniol napisał/a:
Hendrix89 napisał/a:
Hanys i Warszawiok? facepalm
Co za mezalians. Przecież Wy nie lubicie Warszawy i się z Warszawiokami nie kumplujecie :złośliwiec:


My się z Zagłębiakami nie lubimy :złośliwiec:
;)


No ale przecież zagłębie to najdalej wysunięta dzielnica Warszawy :))

:
daniel napisał/a:
No ale przecież Zagłębie to najdalej wysunięta dzielnica Warszawy

O to to. Ja to w Wawce się czuję jak w domu :P
Ale jak gadam z kolegami ze ślunska, to mie ich godka tak irytuje, że bych ich wystrzeloł, czy jak to tam po waszemu, Ciniol powiedzieć :P

Ostatnio zmieniony przez Hendrix89 2012-11-05, 21:53, w całości zmieniany 2 razy
:
A ten Śląsk to jeszcze w Polsce jest ? :P

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
No, za Czarną Przemszą :)) )

FORZA Robert!
RK WRT
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.