FOKA at finish
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Ej no, ta blaszka na fotce jak z bliźniaków wygląda :))

Przecież jak odstaje to się w tamtą stronę nie przekręci cool


Dobrze wybrnęliście chłopcy, myślę że to wszystko przez pośpiech, bo już każdy miał ciśnienie na Fokę. Nie będę tu cytatów przytaczał :)
Osobiście do swojego bezela się przyzwyczaiłem, ale jedno dodatkowe zastrzeżenie zgłoszę pisemnie razem z wysyłką.

BTW Producent mógłby się poczuć i zrobić te bezele od nowa, żeby te minimalne przesunięcia wyeliminować. Dość sporo osób to zgłaszało, większość miało podobną wadę, jakby rozciągnięcie od "10". Ale miejmy nadzieję, że poprawka sprężyny wyeliminuje i to.

FORZA Robert!
RK WRT
:
Mam nadzieję , że przy restarcie ostatni będą pierwszymi :D

:
Wszystkie foki zostaną do chińczyków wysłane, oni będą nas olewać przez jakiś miesiąc, a na końcu okaże się, że jednak źle zrobili i tak w koło macieju facepalm

Super Podpis Bulwo
:
Stig ostatnie 25 stron tego tematu to czarnowidztwo i narzekanie, więc może lepiej już tego nie kontynuować.

:
Panowie będzie dobrze!! Małe chińskie raczki szybko poprawią błędy i foki będą mogły się bawić z nami w śniegu:)

Ostatnio zmieniony przez Apa13 2012-11-05, 18:52, w całości zmieniany 1 raz
:
Dominik napisał/a:
Ja poproszę na PW dane wysyłkowe wszystkich NOWYCH właścicieli FOK, którzy zakupili ją w ostatnim czasie, a nie ma ich na liście w pierwszym poście tego wątku.
Trudno powiedzieć czy jestem nowym właścicielem, bo Foczka jeszcze nie dojechała. Ale dane wyślę oczywiście.
Jeden egzemplarz widziałem u Kolegi Seiken i niedoróbek nie zauważyłem. Jednak w świetle tego co piszecie, swój niezależnie od stanu wyślę do naprawy.
Mój egzemplarz to 35

:
Rozumiem ,że wysyłamy sam zegarek bez "osprzętu" pudła certyfikatu itp ?

Przebywając z kotem w bliskiej zażyłości
można się nabawić kompleksu niższości !!!
:
Tak, o ile to możliwe. Chyba że ktos sie nie czuje na siłach, to odsyła na pasku.

:
Do końca roku się z tym wyrobimy? Dość to dla mnie istotne.

:
Sylwek, Krzysiek,
rozumiem, że wysyłacie do poprawki tylko koperty, czyli czeka Was rozbiórka przed wysyłką i ponowne składanie po szczęśliwym powrocie ?

Ostatnio zmieniony przez Kamel 2012-11-05, 19:50, w całości zmieniany 1 raz
:
Tak. Fulserwis tak zwany ;-)

Woytec60
[Usunięty]
:
Nie zazdroszczę :(

:
Ja też nie zazdroszczę.
Ale dzięki temu foki nie powinny nabyć nowych przypadłości.

:
Dopiero dzisiaj odebrałem swoją (42). Zdjęcia nawet w 1/3 nie oddają "fanu" FOKI. Jest świetna. Wafel mocno daje radę, koperta, koronka, wskazówki - można rzec całość - też. Wszystkie wątpliwości, które się pojawiły po melepeceniu melepet poszły w p...u.
"Sie odeśle, sie poczeka" - warto.
pifko zdrowie wszystkich zaangażowanych w projekt.

:
Łysy napisał/a:
Mam nadzieję , że przy restarcie ostatni będą pierwszymi :D

A co ja pisałem Norbercie, cyt. "MAMY TYLKO Z JACOBI i ( nieaktualne ) PROŚBĘ ŻEBY JAK JUŻ WRÓCĄ DO WAS, WYSŁAĆ PIERWSZE DO NAS, A RESZTA MELEPET NIECH DOSTANIE Z TYGODNIOWYM POŚLIZGIEM ŻEBY BYŁA JAKAŚ TAKA SPRAWIEDLIWOŚĆ DZIEJOWA. "
:D :D

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-11-05, 20:29, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.