Zwycięstwo dla najstarszej Pabiedy ;)
Odpowiedz do tematu

: Zwycięstwo dla najstarszej Pabiedy ;)
Alamo zainspirował mnie pokazując swojego staruszka Poliota.

Na początek młodzieniaszek z 57 roku.

Lekko puknięty z tyłu zasuwa jak szalony :wink:


A tutaj jego starszy brat z roku 55.

Co prawda lata swoje zrobiły i mamy problem z rozruchem, ale są to kłopoty przejściowe :wink:


I żeby zbudować odpowiednią historię, to nie miał go na ręce żaden generał, ale sam Generalissimus Иосиф Виссарионович Сталин

Edit:
Poprawiłem zdjęcia. wahin

Ostatnio zmieniony przez wahin 2010-08-25, 20:53, w całości zmieniany 2 razy
:
Wahin, Pobiedki ładne, ale Towarzysz Stalin, to chyba za bardzo nie mógł mieć ich na ręce, bo w 1953 umarł - chyba, że to plotki rozpuszczone przez kapitalistów :wink:

:
Może i te Pabiedy są brzydkie jak noc listopadowa, stare zniszczone, ale te werki, te werki to klasa sama w sobie, pięknie zdobione szlifem Moskiewskim, tyle lat cykaja, i pewnie po czyszczeniu i smarowaniu dalej następne 60 lat pochodzą.

:
Lip R25 z którego się wywodzą miał bardzo dobrą opinię. Zresztą Sowieci starannie dobierali partnerów do rozwoju - w latach Wielkiego Kryzysu i po nim klient który płacił złotem był noszony na rękach przez wszystkich ...

:
Karol Kłósek napisał:
Wahin, Pobiedki ładne, ale Towarzysz Stalin, to chyba za bardzo nie mógł mieć ich na ręce, bo w 1953 umarł - chyba, że to plotki rozpuszczone przez kapitalistów :wink:




I popsułeś całą legendę zegarka :cry:

:
Towarzysz Stalin , nie umarł , zyje w sercach wielu rosjan do dziś.

Stalin jak każdy wielki wódz komunistyczny nosił Rolexa

:
Wahin - przecież napisałem, że to plotki rozpuszczone przez kapitalistów :wink:

:
Moja jest z 2/52 i pięknie chodzi!
ps
wygrałem coś?

Ostatnio zmieniony przez buran 2010-08-25, 08:54, w całości zmieniany 1 raz
:
buran napisał/a:
Moja jest z 2/52 i pięknie chodzi!
ps
wygrałem coś?


Gratisowe uściski od Rudolfa ;)

:
hotwax napisał/a:
Towarzysz Stalin , nie umarł , zyje w sercach wielu rosjan do dziś.

Stalin jak każdy wielki wódz komunistyczny nosił Rolexa


Masz jakieś źródła?Z tego co ja wiem to Stalin nosił Mosera,a Lenin Patka.

:
buran, skąd ja mogę wiedzieć co nosił tow . Stalin ;)
to był żart , nie mam zielonego pojęcia . Pewnie masz rację
Tow Fidel nosił Rolexa a nawet dwa .. jak na kubie była revolta to upaństwowili salon Rolexa :D
Może i my to powiniśmy zrobić Rolex dla każdego ! wedle potrzeb

:
Jakby był konkurs na najstarszy radziecki zegarek to bym mógł wygrać, bo teretycznie mam Kirowa z 1932 na siedmiu kamieniach, tyle, że leży u mojego zegarmistrza już chyba z pól roku. Ostatnio mi go gdzieś zapodział i znależć nie może :evil: :cry: :evil:

Ostatnio zmieniony przez Aronus 2010-08-25, 15:10, w całości zmieniany 1 raz
:
Aronus jeszcze ci powie że nie dało się naprawić i się rozpadł szczatki ze złomował a w przyszłym roku jakiś kolekcjoner wylicytuje go za chorą kasę na aukcji w Sotheby's
:twisted:

:
hotwax napisał/a:
Aronus jeszcze ci powie że nie dało się naprawić i się rozpadł szczatki ze złomował a w przyszłym roku jakiś kolekcjoner wylicytuje go za chorą kasę na aukcji w Sotheby's
:twisted:

Nawet nie wiesz jak mnie ta niepewność wk... denerwuje znaczy się :evil:

:
Jak zapodział, to pewnie spaprał coś i póki nie naprawi, to będzie zapodziany. Denerwuje mnie to, bo znam też takiego. Nie powie, że nie umie, tylko będzie rok "już prawie kończył', a jak już skończy, to triumfalnie odda w gorszym stanie niż dostał. Ech, życie...

Ну, погоди! :wkurzony:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.