powiadomienia o nowych postach
Odpowiedz do tematu

: powiadomienia o nowych postach
Dziędobry, jakoś tak ze 2 dni temu przestały przychodzić maile z powiadomieniami o nowych postach i teraz nie wiem, kto odpowiedział spamerką na moją spamerkę, co utrudnia spamerkę.
Zaglądałem do śmieci w panelu administracyjnym skrzynki mailowej, ale tam też nic nie ma.

Gdybym zapomniał o temacie, który właśnie utworzyłem, będzie to oznaczać że problem nadal występuje. :głową w mur:

pozdrawiam
Narfas

Edit: aha, a tutaj w profilu mam oczywiście zaznaczone wysyłanie powiadomień.

Ostatnio zmieniony przez Narfas 2012-10-14, 10:42, w całości zmieniany 1 raz
:
No i doszło powiadomienie?

:
Tomek napisał/a:
No i doszło powiadomienie?


Nope, nadal nic. :(

pozdrawiam
Narfas

:
To czekamy na adminów, ja nic nie poradzę ..

:
Help? :oops:

pozdrawiam
Narfas

:
Narfas, według tego co widzę w panelu adm twoje ustawienia użytkownika są jak najbardziej ok , masz ustawienia o powiadomieniach ustawione tak jak wszyscy .
Wydaje mi się aczkolwiek wyrocznią nie jestem że problem tkwi w ciasteczkach twojej przeglądarki (?) zmieniałeś coś ostatnio (?) wyczyść historię przeglądania i cookies , może to pomoże .

:
Rudolf napisał/a:
Narfas, według tego co widzę w panelu adm twoje ustawienia użytkownika są jak najbardziej ok , masz ustawienia o powiadomieniach ustawione tak jak wszyscy .
Wydaje mi się aczkolwiek wyrocznią nie jestem że problem tkwi w ciasteczkach twojej przeglądarki (?) zmieniałeś coś ostatnio (?) wyczyść historię przeglądania i cookies , może to pomoże .


OK, spróbuję, jakoś niedawno była aktualizacja Firefoksa, może jest tu jakiś związek.

pozdrawiam
Narfas

Edit: coś się dzisiaj odetkało i dostałem pierdylion maili od chinawatches.

Ostatnio zmieniony przez Narfas 2012-10-15, 20:59, w całości zmieniany 1 raz
:
To ja jestem następny. Nie dostaję powiadomień...

Time is meaningless, and yet it is all that exists.
:
Jeeeezu,a ile ja się nawalczyłem żeby nie dostawać :głową w mur: Każdy temat musiałem ręcznie odznaczać "przestań śledzić ten temat" :głową w mur: - taka dygresja :)) :D

Ostatnio zmieniony przez Iks 2013-02-06, 21:41, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Jak naspamowałeś ponad osiem "tysi" postów po różnych wątkach, to nie ma co się dziwić :))

Time is meaningless, and yet it is all that exists.
:
Ja także nie dostaję. Zdziwiłem się, po wylądowały nagle w spamie na gmail, ale teraz już nie dochodzą wcale.

:
|Do mnie już doszli :))

Time is meaningless, and yet it is all that exists.
:
Do mnie już tyż :)
Przez Syberię chyba szli :złośliwiec:

:
U mnie to się zdarza od czasu do czasu. Przerwa trwa półtora-dwa dni, a potem dostaję milion maili na raz.

pozdrawiam
Narfas

:
przestały przychodzić, może coś zmieniłem w swoich ustawieniach :złośliwiec:

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.