powiadomienia o nowych postach
Odpowiedz do tematu

:
hmmm Wiadomo coś na temat tej awarii :?:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
U mnie przestały dochodzić powiadomienia o PW na e-mail i dziś kombinowałem i wyszło mi że na konto WP nie dochodzą ale jak zmieniłem sobie w profilu konto a gmail to znów wróciło wszystko do normy .

:
Ja mam na O2.
Tylko czemu nagle przestały przychodzić :?: Nic nigdzie nie zmieniałem.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Tego nie wiem , wiem że zmiana z WP na Gmail u mnie działa i wszystkie powiadomienia dochodzą .

:
Dorian06 napisał/a:
Ja mam na O2.
Tylko czemu nagle przestały przychodzić :?: Nic nigdzie nie zmieniałem.

U mnie to samo :/

:
Rzeczywiście na gmail dochodzą hmmm Wcześniej miałem o2 wprowadzone. Dziwne...

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
Tak tylko przy zmianie e-mail znów muszę was aktywować na forum .

:
No właśnie :))

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
Pany, a zauważyliśta, że wp i o2 teraz wprowadziło taką segregację poczty przychodzącej na kilka 'folderków' (jaki kiedyś gmail) i może powiadomienia po prostu są w innym?

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Ja miałem "stary" widok bez segregowania i nie dochodziły. Skoro portal który daje skrzynkę sam decyduje czy widzisz jakieś wiadomości albo wymusza by włączyć nowy typ skrzynki w ten sposób to ja dziękuję za taką przysługę .

:
Ja mam onet i nie widzę u siebie segregacji. Więc to pewnie jakiś błąd strony, serwera.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
o2 teraz to wirtualna polska jakby co :P

FORZA Robert!
RK WRT
:
nick555 napisał/a:
o2 teraz to wirtualna polska jakby co :P

Dokładnie. WP kupiło O2.
Ja też nie mam segregacji.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Wygląd jakby wiadomości w ogóle nie dochodziły do serwera hmmm

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
no kufa co się pokopało :złośliwiec: :złośliwiec:

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.