Identyfikacja Zegarków kieszonkowych
Odpowiedz do tematu

Idzi
[Usunięty]
: Identyfikacja Zegarków kieszonkowych
Mam kilka starych zegarków i nie potrafię sam oszacować ich wartości może ktoś pomoże kto się bardziej na tym zna był bym wdzięczny :)

[ Dodano: 2012-10-11, 09:01 ]
Dalsza część zdjęć

[ Dodano: 2012-10-11, 09:03 ]
cz. dalsza

:
Bardzo ładna kolekcja ale na forum nie wyceniamy zegarków.

Idzi
[Usunięty]
:
A chociaż spróbować określić markę? Bo większość jest bez imienna. A są jakieś strony które zajmują wyceną takich zegarków?

:
Raczej trudno jest oceniać na podstawie obrazka 160x120 pikseli

Idzi
[Usunięty]
:
Jeśli jest taka potrzeba nie ma problemu żebym podesłał lepsze zdjęcia:)

:
Jak chcesz żeby koledzy pomogli w identyfikacji tych zegarków to zamieść na forum poprawnie fotki
tutaj masz informacje jak to zrobić

http://www.chinawatches.pl/viewtopic.php?t=2894

Idzi
[Usunięty]
:







[ Dodano: 2012-10-11, 21:21 ]


[ Dodano: 2012-10-11, 21:22 ]
http://imageshack.us/phot.../dscf8917y.jpg/

[ Dodano: 2012-10-11, 21:23 ]

:
Wycena .... cóż pachnie mi to handelkiem (cisnie się na siłe) Na alle.... no! Nie podejmę się pomocy choć wiem co to są za zegarki.

Pozdro!!!
Idzi
[Usunięty]
:




[ Dodano: 2012-10-11, 21:44 ]
Nie chodzi o handel dostałem w spadku i nie wiem co mam kompletnie się na tym nie znam sprzedawać nie mam zamiaru bo to pamiatka po dziadku. Tylko czasem warto wiedzieć czy coś trzymać na widoku czy w sejfie

Spam
[Usunięty]
:
...spokojnie możesz na widoku trzymać :D ... no zależy też od tego w jakiej okolicy mieszkasz ;) ...a te kieszonki jak są na chodzie to do smarowania i spokojnie możesz wieszać na dewizce i z nimi chadzać...

Idzi
[Usunięty]
:












[ Dodano: 2012-10-11, 21:57 ]
czyli większej warosci nie mają? A co jeśli chodzi o te bez imienne mają jakieś nazwy ??

:
Bez obrazy Idzi ale to jest forum osób fascynujących się zegarkami, a nie wyceniajacych rzeczoznawców. Wpadasz na forum i od razu prosisz o wycenę sikorów. Dostajesz odmowę ale to Cię nie zraża tylko dalej chcesz wiedzieć czy "większej wartości nie mają". Nie zadałeś sobie trudu pewnie przejrzenia innych działów, a zapoznajac sie z nimi pewnie znalazłbyś zdjęcia części z prezentowanych przez Ciebie na fotach werków. Poczytaj coś, pobądź z nami, przekonaj do siebie kolegów i udowodnij przede wszystkim że pasjonują Cię zegarki - wtedy każdy Ci tu rękę poda i będzie służyć radą. Znaczna część kumotrów wie co to za mechanizmy i zegarki ale na ten moment nie sądzę abyś uzyskał wiecej informacji w tym temacie ponieważ nie interesuje nas bezpłatne poradnictwo dla osób pragnących sprzedać swoje zegarki. Chociaż pewnie "swoje" jest tu określeniem na wyrost bo każdy właściciel zna swoje zegary.

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-10-11, 23:26, w całości zmieniany 4 razy
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Dla mnie nie mają, mogę dać dyszke za sztuke cool ..... no za Mołnie 40 dyszki :))

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
Monter napisał/a:
Dla mnie nie mają, mogę dać dyszke za sztuke cool ..... no za Mołnie 40 dyszki :))


O, właśnie się jeden zafascynowany pokazał :))

Gboo.

:
Monter napisał/a:
Dla mnie nie mają, mogę dać dyszke za sztuke cool ..... no za Mołnie 40 dyszki :))

Cztery stówy za Mołnię? :shock: :P

Zegarki radzieckie - najszybsze na świecie!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.