Zaria na 1601
Odpowiedz do tematu

: Zaria na 1601
Już kiedyś zdarzyło mi się nabyć zegarek z werkiem 1601, ale rozmiar koperty (dla mnie akceptowalny), mógłby wielu z tu obecnych wydać się nie do zaakceptowania. Tym razem trafiła mi się Zaria z kopertą w rozmiarze 34 mm bez koronki, więc jest tak, jak trzeba. Zegarek klasycznie piękny - prostota i delikatność.

Oto on:



][/URL]


ciekawy jest podwójny dekiel:



a na ręku prezentuje się tak:


...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
Bardzo ładna klasyczna i elegancka Zaria, do tego zachowana w bdb. stanie !
Gratulacje, to znaczy wal się ! :wink:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Ładniutka :)

Ну, погоди! :wkurzony:
:
Bardzo fajny zegarek. Mam taką z białą tarczą w chromie, ale poluję na wersję z czarną. :)

:
Mam jedną Zarię , ale na innym werku .
Twoja też ładna

:
Odkopię trochę temat, a wszystkim wręczającym złota łopatę mówię stanowcze nie. :P
Znalazł ktoś w sieci jakiś katalog Zarii? Mateczka goglasta wyrzuca tylko foty z CW i jakieś śmiotki. Jakie były warianty tej Zarii? Oprócz tej Creazego plus drugiej jak czytam w chromie, jest jeszcze z białą tarczą w stali - ja taka mam. Były też inne?
Jeszcze mam takie pytanie czy Zaria taką konkretnie tarczę jak u Creazego brandowała do innych mechanizmów? Mam Zarie "komunijną" z taką samą tarczą, ale występują u niej inne wskazówki - w 1601 są cieńsze i brak centralnej sekundy. Wiem że można otworzyć sikora, ale tu kolejne pytanie - lekkie podważanie dekla nic nie daje, użyć brutalnej siły czy jest jakiś patent?

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-10-16, 14:23, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.