Gwarancja a wymiana szkła
Odpowiedz do tematu

: Gwarancja a wymiana szkła
Porysowałem szkło w big maku ale mam jeszcze gwarancje nie wiecie czy wymiana szkła
nie powoduje skrócenia okresu gwarancji.

:
Na porysowane szkło to raczej gwarancji nie ma. Jak szkło wymienia APO to czemu ma być skrócona gwarancja? Jak inny majster to stracisz gwarancję ponieważ nieautoryzowany serwis grzebał.

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-09-20, 22:51, w całości zmieniany 2 razy
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Albo rybki, albo pipki - zmiana na własną rękę = utrata gwarancji. Zmiana w serwisie dealera = podejrzewam, że wyższa cena. Jak gwarancja jeszcze dluga, oddałbym do fabrycznej wymiany, chyba że mają policzyć jak za pół zegarka...

hrg.pl
zegarmistrz
[Usunięty]
:
A jak wymienisz na oryginalne szkło, to kto w serwisie "firmowym" się zorientuje? No chyba, że koperta jest też "zryta".

:
Dokładnie.
Sprawdź ile kosztuje samo szkło - na Ebay jest sporo fabrycznych do Orientów i Seiko, po modelu znajdziesz. Ile weźmie majster za wymianę - 10 zł ?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.