Nowy Seiko Monster
Odpowiedz do tematu

:
Ja mam tak, jak ten z niebieską folią na deklu, to fota Yeomanseiko, podobno miało być ich 1500 (nie pamiętam skąd wiem i czy to prawda).
Yeoman pisał też że podobno jest inna wersja, ta co na focie wyżej, na bransie właśnie i z numerem limitacji xxx/500, i nr ref. SRP461K, ktoś na WUS nawet ją podobno ma.

Na WUS sie jeszcze ktos taką fotą pochwalił :D

:shock:

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
:shock: :shock:


goTomek, dzieki piękne za informację pifko

Ostatnio zmieniony przez vvojt 2013-08-01, 00:39, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam,
Wojtek
:
g-unit napisał/a:
Pytał ktoś o Monstera w tym sklepie kiedy będzie dostępny bo mi wyskakuje błąd przy wysyłaniu zapytania?


Kod:
Witam serdecznie,
Zegarek był dostępny w ilości 1 sztuki. Został sprzedany od razu po wystawieniu na stronę.
Próbujemy ściągnąć go z magazynu głównego Zibi, ale już są na niego rezerwacje. Nie wiem ile uda nam się załatwić zegarków z Hamburga, bo też czynimy takie starania.
Pozdrawiam,
Aleksandra Meller
www.zegarki-diament.pl

:
Nowe szaleństwo opanowało forum. :D

pozdrawiam
Narfas

:
Emre napisał/a:
g-unit napisał/a:
Pytał ktoś o Monstera w tym sklepie kiedy będzie dostępny bo mi wyskakuje błąd przy wysyłaniu zapytania?


Kod:
Witam serdecznie,
Zegarek był dostępny w ilości 1 sztuki. Został sprzedany od razu po wystawieniu na stronę.
Próbujemy ściągnąć go z magazynu głównego Zibi, ale już są na niego rezerwacje. Nie wiem ile uda nam się załatwić zegarków z Hamburga, bo też czynimy takie starania.
Pozdrawiam,
Aleksandra Meller
www.zegarki-diament.pl


Wygląda więc dokładnie na ten sam przypadek co ze Spikiem Lee. Z niewiadomych przyczyn cena w Polsce jest niższa niż na świecie, mało egzemplarzy i zaczynają się sprzedaże spod lady. ;)

Ja, Józef.
:
Ja właśnie wróciłem z TT i jak dobrze pójdzie to monster ze Szczecina zawita w poniedziałek do Krakowa do g-unita :)

symela
[Usunięty]
:
widywałwm te nowe monstra za 340 dolów z opłaconym szipem
albo 311 bez szipu
z niebieską tarczą 423 z szipem

Ostatnio zmieniony przez symela 2013-08-01, 23:00, w całości zmieniany 2 razy
:
g-unit napisał/a:
Ja właśnie wróciłem z TT i jak dobrze pójdzie to monster ze Szczecina zawita w poniedziałek do Krakowa do g-unita :)

i to będzie pierwszy dzień od którego Ciniol nie będzie lubił g-unita :złośliwiec:
;)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Zobaczymy czy przypadniemy sobie do gustu i czy Pani ze Szczecina odda monstera bo podobno niechętnie chce wysłać. No, ale zmówiony, podobno jest jeszcze w Bielsku ale klepnięty przez pracownika TT.

:
Jak nie odda to pisz, kupi się na miejscu i się podeśle ;)

:
Dzięki za propozycję, ale już nie aktualne :oops:

:
znaczy co? Od dziś nie lubimy g-unita? ;)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ciniol napisał/a:
znaczy co? Od dziś nie lubimy g-unita? ;)


No sam się prosił :)) pifko

Pozdrawiam,
Wojtek
:
Niby dobry człowiek, a jednak świnia podstępna i wykupująca co lepsze kąski przed nosem kolegów... Do tego pijak i podrupkarz z jakiegoś lewego forum o zegarkach! :P


Niech się nosi :P

:
No jakby to powiedzieć, kupiłem inny zegarek, a monstera zdążyłem odwołać. W nocy tego samego dnia znalazłem Orienta Curatora w Holandii no i go kliknąłem. No i żona powiedziała do mnie tak :"Kolejny nurek, kuiłbys coś innego", to kupiłem :oops:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.