Ideał prostoty i czytelności
Odpowiedz do tematu

:
Iks napisał/a:
Sylwester - dużo bardziej :razz: :wink:

A osoba widziała jego noworoczne, garniturowe blink-blink z brylancikami? :twisted: :wink: :mrgreen:
Ze dwa lata temu raz wkleił fotkę, więcej już nie pokazywał .. :mrgreen:

:
Iks napisał/a:
Tomek napisał/a:
Dżentelmeni z tego linku


Są imo mało wiarygodni :mrgreen: , Sylwester - dużo bardziej :razz: :wink:


No cóż ... w przeciwieństwie do niektórych tamtejszych dżentelmenów, Sylwester z pewnościa ma te dwa-trzy zegarki ...
:lol:

:
ALAMO napisał/a:
z pewnościa ma te dwa-trzy zegarki ...


No kilka ma faktycznie :lol:

Tomek napisał/a:
A osoba widziała


Widziała :mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
U mnie taki:


GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
:
Spinner napisał/a:
U mnie taki:

Obrazek


Rzeczywiscie, niczego sobie. Ma date, dzien tygodnia. Nawet kolorowy sekundnik. Nosilbym. Pewnie nawet do Buki bym sie przekonal.

Pozdrawiam
Eryk

:
Do Buki :?: :shock:

GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
:
No, Buka. To cos na 12:



Pozdrawiam
Eryk

:
Hehehe :mrgreen:

Ja tak to druga propozycja dla Ciebie:


Ostatnio zmieniony przez Spinner 2012-08-31, 14:57, w całości zmieniany 1 raz
GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
:
Dla mnie to Wenger commander swiss military :oops: i "forumowa" mewka :mrgreen:

Z innej mańki, jestem trochę zdegustowany tym że osoba mająca wpływ na nas ( mogąca rozdawać bany i ostrzegacze jak dajmy na to ciosy nahają )sama się przyznaje że się nie zna. Kolega Bow wykazał że się nie zna też w innej też sprawie... ehh życie. :razz: :mrgreen: :mrgreen:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
ciniol,
ciniol napisał/a:
Kolega Bow wykazał że się nie zna też w innej też sprawie..

Znaczy się chodzi o ten pasek od Benarusa? Potwierdzam, pasek z ceraty założył do porządnego zegarka .. :twisted:
ciniol napisał/a:
Wenger commander swiss military

Fota Misiu, fota ..

:
Tomek napisał/a:
A osoba widziała jego noworoczne, garniturowe blink-blink z brylancikami?
Ze dwa lata temu raz wkleił fotkę, więcej już nie pokazywał ..


zapewne chodzi o ten, jestem z niego dumny...jutro go założę :razz:


:
Tomek napisał/a:
ciniol,
ciniol napisał/a:
Kolega Bow wykazał że się nie zna też w innej też sprawie..

Znaczy się chodzi o ten pasek od Benarusa? Potwierdzam, pasek z ceraty założył do porządnego zegarka .. :twisted:


Tomku, pssst... to nie do Ciebie było. Satanistę zaczepiałem ( sprawa łychy )

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Svedos napisał/a:
zapewne chodzi o ten, jestem z niego dumny...jutro go założę :razz:

Aaaaaaaaaaaaaa :shock:
Wstaję jutro o 6-ej i pędzę do kompa .. :wink: :mrgreen:

ciniol napisał/a:
.. to nie do Ciebie było.

Ale że bow linoleum do zegarka założył to oczywista oczywistość i wszędzie należy ją rozgłaszać ..

:
Aa... jeżeli komuś to sprawi przyjemność to : BOW JEST BEZGUŚCIE I ZAŁOŻYŁ LINOLEUM DO ZEGARKA.


Mam nadzieję że nie strzelam sobie w stopę i Bow ma poczucie humoru i honoru i nie naliczy mi zaliczki na rotomat na poczet kary umownej za złe zachowanie. Bow nie z takich żeby tak karać za byle co. :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-08-31, 15:09, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Tomek napisał/a:
Ale że bow linoleum do zegarka założył to oczywista oczywistość i wszędzie należy ją rozgłaszać ..


To oczywista oczywistość i do tego pić to on wcale nie umi :mrgreen: :mrgreen: , teorię zna i owszem , ale z praktyką to u niego kiepsko. :razz: :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.