Ideał prostoty i czytelności
Odpowiedz do tematu

:
Santino napisał/a:
Pewnie na 40-te urodziny sobie sprawię - takiego z lupką :D

Osoba ma coś do lupek? :twisted:

:
Jak na razie ucielesnienie czytelnosci to dla mnie to:



Nie jest to moze najbardziej porywajace wzornictwo, ale jest czytelny i ma date. To byl moj pierwszy automat i raczej ma dozywocie.

Pozdrawiam
Eryk

Blaz
[Usunięty]
:
Znów się zaczyna gadanie o garniturach, smart casualach, wsuwkach męskich luzem. Zaraz będzie bitwa czy brązowe buty po 17.58 to jeszcze ujdzie czy już passe. Dajcie spokój! :???: :mrgreen:

Imo nie ma czytelniejszego zegarka niż ten. :cool: :mrgreen:


:
Tomek napisał/a:
Osoba ma coś do lupek?

Ja? W życiu ;-)

Blaz napisał/a:
Imo nie ma czytelniejszego zegarka niż ten.
:facepalm:

:
Blaz napisał/a:
Znów się zaczyna gadanie o garniturach, smart casualach, wsuwkach męskich luzem. Zaraz będzie bitwa czy brązowe buty po 17.58 to jeszcze ujdzie czy już passe. Dajcie spokój! :???: :mrgreen:


Ja nie nosze diverow do gajera. Ale to ja. Jak ktos chce to nosi i jest mi to absolutnie obojetne. Moze sobie nawet kapielowki na glowe zalozyc.

Blaz napisał/a:
Imo nie ma czytelniejszego zegarka niż ten. :cool: :mrgreen:

Obrazek


Brakuje mu dnia tygodnia, zeby bylo super. Tak to jest tylko OK.

Pomijajac jego niepodwazalne zalety co do jakosci wykonania i technologii, to niebieskie Big Mako mi sie i tak bardziej podoba.

Pozdrawiam
Eryk

Blaz
[Usunięty]
:
Erolek napisał/a:

Pomijajac jego niepodwazalne zalety co do jakosci wykonania i technologii, to niebieskie Big Mako mi sie i tak bardziej podoba.

Pozdrawiam
Eryk


Każdemu podoba się coś innego. Na tym to polega. :mrgreen:

Mako nigdy mnie nie pociągało przykładowo. Nigdy nie kupiłem sobie, a miałem wiele okazji. Chyba przez ten wypukły dekiel. :?:

:
Erolek napisał/a:
Jak ktos chce to nosi i jest mi to absolutnie obojetne. Moze sobie nawet kapielowki na glowe zalozyc.

:twisted:
+1000000

:
Ale wtedy że jak :?:
Kapielówki na glowie - a fajfus dyndus :?:
I tak do Hiltona :-O :?:
Boga w sercach nie macie :!:

:
No ale umówmy się, że są divery i divery - Stenka Tritona, Boschetta czy Deep Blue Juggernauta bym jednak do gajeru nie założył, ten Ocean ma bardzo stonowany design i rozmiarem nie poraża :wink: Istnieje w ogóle jakiś kanon jak zegarek garniturowy powinien wyglądać?? Kto ustala te "normy"?

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
Istnieje w ogóle jakiś kanon jak zegarek garniturowy powinien wyglądać??


Zdaniem Sylwestra np., jest to zegarek który aktualnie ma na ręku.
:facepalm:

:
ALAMO napisał/a:
fajfus dyndus

Fajfusa dekorujemy bitą śmietaną z truskawkami i tak pomykamy. Mount Everest szyku.

Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
:
Iks napisał/a:
Kto ustala te "normy"?

Dżentelmeni z tego linku :arrow: http://zegarkiclub.pl/forum/

:wink: :mrgreen:

:
ALAMO napisał/a:
Iks napisał/a:
Istnieje w ogóle jakiś kanon jak zegarek garniturowy powinien wyglądać??


Zdaniem Sylwestra np., jest to zegarek który aktualnie ma na ręku.
:facepalm:


...oczywiście że tak i jest to moje oficjalne stanowisko którego będę bronił jak Fidel socjalizmu. :mrgreen:

:
Iks napisał/a:
Kto ustala te "normy"?


Kazdy sobie sam ustala - ja mam do wyboru Big Mako, Pulsara i G-Shocka w kategorii "nie-do-gajeru", za to Lanco z lat 70-tych - ktore wedlug e-baya tez wskakuje w kategorie "diver" - z gajerem nosi sie dobrze.

Jak ktos lubi sie wspinac po niepewnych scianach piramidy prestizu, albo trzeba mu wskazac od jakiego pulapu cenowego sie nie jest burakiem to idzie tam, gdzie mu to powiedza.

Pozdrawiam
Eryk

:
Tomek napisał/a:
Dżentelmeni z tego linku


Są imo mało wiarygodni :mrgreen: , Sylwester - dużo bardziej :razz: :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.