Zegarkowi Rusofile wszystkich krajów łączcie się
Odpowiedz do tematu

: Zegarkowi Rusofile wszystkich krajów łączcie się
Myślę ze pora założyć grupę..mają je Seikowcy, Taliby, wyznawcy Omegi wiec pora na NAS, a jest nas kilku na forum :P
Wymagania- choc jeden sowiet w kolekcji i chęć do przynależności :mrgreen:
Specjalna komisja Всероссийская чрезвычайная комиссия по борьб связанных с приложениями [Czkwp]- Wszechrosyjska Komisja Nadzwyczajna Do Spraw Wniosków :mrgreen: rozpatrzy każde podanie. Kontrrewolucjonistom i szpionom mówimy NIE ! :razz:

Prosił bym o osobę władną o kolorek najbardziej zbliżony do koloru flagi

Ostatnio zmieniony przez Monter 2012-08-27, 21:29, w całości zmieniany 4 razy
..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
ADHDowcy nam zajumali kolorek :evil:
Można by ich było z niego wyzwolić :twisted: :?:

:
Administracja jest otwarta na wszelkie propozycje, w tym korupcyjne :mrgreen:

:
Nasze społeczeństwo jest hojne i korupcja będzie udana :)
Nasze bojówki też są zwarte i gotowe by ADHDowcom wybić z ... głowy ony kolor :mrgreen:

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
Jakby się coś wyklarowało to z chęcią bym się dopisał, ale kolorek chcę sobie zostawić taki jak jest. :mrgreen:
To by był taki udział dla samego udziału. :mrgreen:

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Optonic, nie wiem jak zareaguje na ów fjuksowy kolor towarzysz Iosif Wissarionowicz :mrgreen:

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
Się mu wytłumaczy że to taki swego rodzaju pluralizm kulturowy, żeby na zewnątrz widziano jak to u nas swobodnie i nowocześnie :grin:

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
нужен вам человек, который свободно общаеться на русском языке? - без проблем - могу вас поддержать в этом вопросе

если чё то надо - обращайтесь :!:

zyj terazniejszoscia
:
Towarzysz zgodził się na zmianę nazwy Grupy, ale nie na kolor..musi byc czerwona jak rozlana krew walczących o rewolucję :P , może być ta z żyły czy też jaśniejsza z tętnic, inaczej będzie wycieczka do krainy KLIK


zafop, dzieki, za pomoc :)

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
Ręce precz od czerwonego koloru ADHD :!:
Wy odużeni wódką i samogonem kołchoźnicy!
:razz:

o kufa ja też mam dwie słavy i poliota, a i mołnie :roll:
No dobra, czym NAS - a nie wykonującą rolę służebną dla społeczności forum administrację - przekupicie ?

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-08-25, 20:21, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
W kwestii formalnej. Rusofil a osoba kolekcjonująca radzieckie i rosyjskie zegarki to raczej dwie różne osoby ;)

:
wahin napisał/a:
W kwestii formalnej. Rusofil a osoba kolekcjonująca radzieckie i rosyjskie zegarki to raczej dwie różne osoby ;)

Po części masz racje, ale jesteśmy na forum zegarkowym i oczyiście chodzi o rusofili czyli sympatyków sowieckich czy tez radzieckich zegarków a nie kuchni, polityki czy tez samochodów CCCP :P
Można uściślić " zegarkowy rusofil", generalnie nazwa jest sprawą otwartą

Ostatnio zmieniony przez Monter 2012-08-25, 20:53, w całości zmieniany 1 raz
..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
Jakieś tam ruskie zuomy mam :twisted:

:
wahin napisał/a:
W kwestii formalnej. Rusofil a osoba kolekcjonująca radzieckie i rosyjskie zegarki to raczej dwie różne osoby ;)


именно :mrgreen:

zyj terazniejszoscia
Spam
[Usunięty]
:
...nie mówię nie... ale bardziej mi zielono niż... красно :wink: ...aczkolwiek rusofilem nie jestem... pasjonatem radzieckich zegarków również... wszakże K-43 na wskroś amerykańskim jest... a i typowi 17 gwieździstą flagę przypiął bym...

Ostatnio zmieniony przez Spam 2012-08-26, 10:22, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.