Mercenario
Odpowiedz do tematu

:
Marcin - ale zasadniczo too co kaman?

:
Sylwek, przeczytaj cały wątek, a jak dalej nie zaczaisz to zapraszam na komjunikatorra.

Pozdro!!!
:
Santino napisał/a:
Marcin - ale zasadniczo too co kaman?

Ja tam w sumie nie kumam za wiele (w ogóle mało kumaty jestem), ale nie wiem, czy kojarzycie, ale kiedyś się mówiło, że coś jest "Britney Spears" w jakiejś dziedzinie, np: "Breatney Spears dziennikarstwa", albo "Breatnej Spears fotografii", czyli np. tanie, fotoszopowe chwyty. Przez analogię, postuluję wprowadzenie nowego określenia: Polskie Obozy Koncentracyjne Moddingu. Tytuł ten w pierwszej kolejności wędruje do Stasia :cool:

Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
Maras68
[Usunięty]
:
...myślę, że Kaido nie potrzebnie się denerwuje :neutral:
Zapewne autorowi chodziło w zamyśle o wykopany bądź odnaleziony na dnie morza zegar i to miał w zamyśle udawać. Kumpel wykopał niedawno zegarek kieszonkowy i wnętrze do złudzenia przypominało właśnie tę wariację i tu przykład z netu takiego wykopka:





Ostatnio zmieniony przez Maras68 2012-09-01, 08:06, w całości zmieniany 1 raz
:
Maras, ja sie nie denerwuje tylko zwracam uwagę na podstawową sprawę którą jak widzę i Ty też nie rozumiesz, a zrozumiesz ją doskonale wtedy kiedy to obadasz sobie jakiegoś Kampfschwimmera z 2WŚ czy innego tego typu epokowego nurasa którego zegarek z tematu przypomina.

Ostatnio zmieniony przez kaido2 2012-09-01, 08:25, w całości zmieniany 1 raz
Pozdro!!!
Maras68
[Usunięty]
:
...i tu się zgodzę jako świeżak w temacie, że na pewno trzeba nabyć doświadczenia i na to trzeba czasu i zgłębiania tematu nie tylko w teorii. Dopiero wchodzę w temat :smile:

:
kaido2 napisał/a:
Sylwek, przeczytaj cały wątek, a jak dalej nie zaczaisz to zapraszam na komjunikatorra.


Marcin, ale co tu ma wątek do rzeczy ?
Stasiu sobie zrobił tak, jak mu sie podoba - i wuj!
To jest stylistyka destro, jest na nią moda tu i tam, ludziska za tym srają, bogate Hamburgery - srają jeszcze bardziej. No to kto bogatemu zabroni, zwlaszcza jak się podoba temu kto to ZROBIŁ. Własnymi rękoma. Patykiem bym czegos takiego nie dotknął, tak samo jak "szlachetnie się starzejących" kopert z brązu, ale nikomu nie mam zamiaru bronić ! I co tu się oburzać ? To nie ma udawać starego rolka/paranoja. Kropka. :-)

:
Krzychu, ale tu nie chodzi o to że coś tam srośtam tylko o to że jak się coś robi to niech zostanie to zrobione porządnie od A-Z. Starzenie wyszło jak najbardziej ok tylko ten mechanizm niestety ale wygląda nie jak nie z tej bajki no i jest przez to sztucznie.

Ostatnio zmieniony przez kaido2 2012-09-01, 08:39, w całości zmieniany 1 raz
Pozdro!!!
Blaz
[Usunięty]
:
kaido2 napisał/a:
Starzenie wyszło jak najbardziej ok tylko ten mechanizm niestety ale wygląda nie jak nie z tej bajki no i jest przez to sztucznie.


I OK. Takie jest Twoje zdanie. Ale wyjeżdżanie z obozami koncentracyjnymi i takimi argumentami jest... sztuczne. :cool:

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2012-09-01, 09:06, w całości zmieniany 1 raz
:
Blaz ma rację Marcin.
Możesz jak najbardziej mieć swoje zdanie - ja je bardzo cenię i sądzę, że wielu innych także. Ale z obozami to jednak przegiąłeś.

A w ogóle, to jak znam Patryka, to ten zegar zmajstrował nie dla siebie - pewnie ktoś go o taki poprosił :-)

:
kaido2 napisał/a:
Krzychu, ale tu nie chodzi o to że coś tam srośtam tylko o to że jak się coś robi to niech zostanie to zrobione porządnie od A-Z. Starzenie wyszło jak najbardziej ok tylko ten mechanizm niestety ale wygląda nie jak nie z tej bajki no i jest przez to sztucznie.


Normalnie mu lutnę zaraz :facepalm:
No i wygląda, bo tak sie Patrykowi podoba, albo tak się podoba temu co go u Patryka zamówił.
To jest, powtarzam, stylistyka taka.
Co poradzisz że ludzie mają takie jobelki ?
Brąz na koperty też zaczeli stosować, żeby klient był zadowolony :P
Szanujmy czyjąś pracę!

:
ALAMO napisał/a:
Szanujmy czyjąś pracę!

I siebie!

I swoje zęby :lol: :lol:

:
A gdyby tutaj przechodziła Pana matka :?:

:
Blaz napisał/a:
kaido2 napisał/a:
Starzenie wyszło jak najbardziej ok tylko ten mechanizm niestety ale wygląda nie jak nie z tej bajki no i jest przez to sztucznie.


I OK. Takie jest Twoje zdanie. Ale wyjeżdżanie z obozami koncentracyjnymi i takimi argumentami jest... sztuczne. :cool:


No jak ten zegarek, dlatego właśnie takie porównanie tu wybrałem.Oczywiście porównanie te nie miało na celu urażania nikogo z rodziny tez nikogo innego co przez KL przeszedł po prostu chodziło o sposób w jaki hamburgery operują tym zwrotem.

Oczywiście szanuję czyjąś prace bo jak napisałem do wykonania destro nic nie mam tylko no zardzewiały mechanizm w szczelnej kopercie nieprawdaz że wygląda jak rower na gąsiennicach?

Ostatnio zmieniony przez kaido2 2012-09-01, 09:31, w całości zmieniany 1 raz
Pozdro!!!
:
kaido2 napisał/a:
wygląda jak rower na gąsiennicach?
:lol: :lol:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.