Mercenario
Odpowiedz do tematu

:
:facepalm:
Czy nikt nie widzi że coś jest nie tak?


Pozdro!!!
:
kaido2 napisał/a:
Czy nikt nie widzi że coś jest nie tak?

W sensie, że szkiełko gładkie jak pupa niemowlaka?

:
W sensie że w ogóle jest szkiełko a nie lity dekiel ? ;)

Maras68
[Usunięty]
:
no to mamy zagadkę... :shock:

:
...szlifów nie ma....

:
Z powyższych wnioskuję że nikt( słownie nikt) nie miał nigdy do czynienia ze starym Rolkiem czy Pamem czy innym tego typu wiekowym zegarkiem także wyjaśniam:

Tarcza i wskazówki mogą być zniszczone od słonka czy tez rozsypać się no bo czas, natomiast werk? Werk zawsze będzie ideał, a jak było kombinowane to na pewno nie będzie wyglądał tak jak to ścier %^&*%&Q(!. Co by nie było każdy kumaty zaraz się połapie że to wszystko to improwizacja nowoczesnymi nićmi szyta.

Pozdro!!!
Maras68
[Usunięty]
:
no i czar prysł był :cry:
ale co racja to racja...

:
Czar prysł w momencie ukazania sie foto dupki tylko fachowcy tego nie wyłapali.

Ostatnio zmieniony przez kaido2 2012-08-31, 17:00, w całości zmieniany 1 raz
Pozdro!!!
:
Sądzę, że Stachowi nie chodziło o udawanie przed kimś, że zegarek jest stary i jego dziadek zdjął go z truchła ss-mana w '44, tylko zrobienie czegoś klimatycznego. Mnie się tam podoba :)

Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
:
Ale tu nie chodzi o udawanie, tak? Tylko o pewną zgodność. Przez takie rozumowanie to za niedługo polskie obozy koncentracyjne w Oświęcimu czy inne wykwity na stałe zagoszczą w naszej historiii. Amerykąnskie hamburgery mogą byc dobre* ale to nie znaczy że zdrowe !.


* Zwłaszcza te na bazie selekcjonowanych móźdźków

Pozdro!!!
Blaz
[Usunięty]
:
Kaido, mimo że szanuję Twoje zdanie na temat staroci, ale tutaj przychylam się do zdania bEEfa, że to nie była rekonstrukcja, a wariacja. :wink:

:
Powiedzmy, że jest to hołmydż zegarka, który leżał 40lat bez dekla na dnie Bałtyku - można wtedy podciągnąć pod rekonstrukcję ;) Z tym, że właśnie - po co. To zabawa :)

Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
:
Blaz napisał/a:
Kaido, mimo że szanuję Twoje zdanie na temat staroci, ale tutaj przychylam się do zdania bEEfa, że to nie była rekonstrukcja, a wariacja. :wink:


"Przepraszam bardzo że zamiast mechanizmu w środku była mrówka" Jak dla mnie wariacja taka sama jak Polskie obozy Koncentracyjne.

bEEf napisał/a:
Powiedzmy, że jest to hołmydż zegarka, który leżał 40lat bez dekla na dnie Bałtyku - można wtedy podciągnąć pod rekonstrukcję ;) Z tym, że właśnie - po co. To zabawa :)


Jak dla mnie mocno nieudana.

Ostatnio zmieniony przez kaido2 2012-08-31, 17:15, w całości zmieniany 1 raz
Pozdro!!!
Blaz
[Usunięty]
:
kaido2 napisał/a:
Blaz napisał/a:
Kaido, mimo że szanuję Twoje zdanie na temat staroci, ale tutaj przychylam się do zdania bEEfa, że to nie była rekonstrukcja, a wariacja. :wink:


"Przepraszam bardzo że zamiast mechanizmu w środku była mrówka" Jak dla mnie wariacja taka sama jak Polskie obozy Koncentracyjne.



Mam deja vu. To dość popularny argument jest, te "polskie obozy koncentracyjne". :cool:

Wstało się lewą nogą? :cool:
:lol:

:
To najbardziej popularne i zrozumiałe okreslenie jak na dzisiejsze czasy. Oczywiście Polskie Obozy koncentracyjne zwane przesiedlenczymi jak najbardziej były, ale kto o tym wie? Hamburgeryzaś wiedza że Auschwitz to polski obóz koncentacyjny i tak jak by nie było podobne tu jest odniesienie i rozumowanie odnośnie tego zegarka. Plastik jest dobry in Matrix ale nie w realnym świecie.

Pozdro!!!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.